Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 119. sayısı 1 Mayıs'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Quality of magazine Aralık sayısından yeni yıla muhteşem karşılama

30.11.2018

QUALITY of Magazine, 114. sayısı olan Aralık sayısında, kışın içinizi ısıtacak içerikler hazırladı.


Usta gazeteci Salih Keçeci’nin Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı QUALITY of Magazine, her sayısında özel röportaj, fotoğraf ve haberleri ile gündem belirlemeye devam ediyor. Cemiyet, magazin, ekonomi ve aktüaliteyi kendine özgü farklı bakış açısı ile yorumlayan Quality of Magazine, Aralık sayısında, yine birbirinden çarpıcı röportaj, haber, davet ve fotoğrafları ile dolu dolu bir içerik sunuyor.
MUTLULUK HABERLERİ BİZİM İŞİMİZ 


Bu sayımızda da 'mutluluk' dolu haberler siz değerli okurlarımızı bekliyor; Besa Grup Yönetimi Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Kadriye Bezci'nin oğulları Efe Bezci ile Ankara iş dünyasının önemli ailelerinden Kam A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Baykam'ın kızı Çağla Baykam, Çırağan Sarayı'nda muhteşem bir düğün ile aşklarını taçlandırdılar.


Ünlü televizyoncu Şafak Karaman ve Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Gizem Ürkmez, Pera Palace'ta sade ve şık bir törenle evlendi. Sadelikleriyle göz kamaştıran ikili Quality of Magazine sayfalarında yerini aldı.


Halkla ilişkiler duayeni Rose - Garo Kar çiftinin kızı Selin Mirella Kar ile Selma Emkin ve Ali Yılmaz çiftinin oğulları İtalya’dan Türkiye’ye gelen ve Çapamarka ile birlikte yol alan ünlü chef Yağız Yekta Yılmaz mutluluğa evet dedi. Bu renkli anlardan çok özel detaylar ve kareler sayfalarımızda sizleri bekliyor.İÇİNİZİ ISITACAK DAVETLER ARALIK SAYIMIZDA 


Yeditepe Üniversitesi Hastaneler Grubu'nun 8'inci şubesi olan Koşuyolu'nun resmi açılışı yapıldı. Bu özel açılıştan çok özel detaylar sadece Quality sayfalarında.


Aydınlatma sektöründe Türkiye'nin en önde gelen markalarından biri olan Özartaş Avize, Maslak Hilton'un girişinde yer alan showroomunun kapılarını görkemli bir davet ile açtı. Işıl ışıl davetten en parlak detaylar Aralık sayımızda.GÜLNUR "GÜNEŞ" GİBİ DOĞDU!


Moda dünyasına bir 'Güneş' gibi doğan ünlü moda tasarımcısı Gülnur Güneş, içindeki moda aşkını, modaya bakışını ve sezonun trendlerini Quality okurları için anlattı...
QUALITY BUSINESS


Bir yıldır Hollanda’nın İstanbul Baş Konsolosu olarak görev yapan Bart Van Bolhuıs ile İstiklal Caddesi’ndeki konsolosluk sarayında buluştuk ve Kefeli Ailesi için hazırladığımız “Bisse’den Size” dergisi için, tekstil ve moda üzerine bir sohbetimiz oldu. Dergimiz Quality of Magazine için de Sayın Konsolosa merak ettiklerimizi sorduk.Londra’da, BBNLP (British Board Of NLP) ve GOE (The Guild Of Energists) adlı kurumlardan “Yaşam Koçluğu, NLP ve EFT eğitimleri alan Sevil Tunç ile günden güne yozlaşan kadın-erkek ilişkilerini masaya yatırdık. 


Tüm detaylarıyla Quality Business sayfalarında...
QUALITY FASHION


Yeni yıl için geri sayım başladı!


Ünlü markaların yeni yıl için tasarladıkları özel ürünler ve setler kozmetik dünyasına renk katıyor... Katılacağınız davet ve partilerde şıklığınızla konuşulmak istiyorsanız Quality Fashion'ı takip etmeyi unutmayın. 


Moda, güzellik, lüks, hediye seçenekleri, sağlık sayfaları ile hazırlanan özel yılbaşı içerikleri ile gelen yeni yıla gösterişli bir karşılama sizleri bekliyor. 


Sosyal yaşamın renkli ve ünlü isimleri, en son davet ve partiler, açılışlar, aktüel haberler, teknoloji, kültür sanat hepsi Quality of magazine Aralık sayısında…


Dergimizin 114. sayısı 1 Aralık’tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


3