Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 119. sayısı 1 Mayıs'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Oleg Cassini Collection 2019 Gelinlik Koleksiyonu'nu sunar

03.12.2018

Oleg Cassini Collection; günü karşılayan çiçeklerin hikayesini özgün bir modern çağ masalına dönüştürüyor. Karşınızda Oleg Cassini Collection 2019 Gelinlik Koleksiyonu: Hiç olmadığı kadar İncelikli, ve her zamanki gibi Sofistike. Markanın kendi özlerine saygı duruşunda bulunduğu yeni gelinlik koleksiyonu; Aralık ayı itibariyle tüm mağazalar ve web sitesinde aynı anda satışta.
Yarım asıra aşkın süredir dünya tarihinde iz bırakan düğünlerin kusursuz gelinleri için sayısız tasarıma imza atan Oleg Cassini, 2019 yılında doğadan ilham alıyor. Bahar çiçeklerinin hayat buluşunu masalsı bir tasarım diliyle yorumlayan Oleg Cassini yeni gelinlik koleksiyonunu gelin adaylarının beğenisine sunuyor. 2019 yılının öncü trendlerini kendine özgü bakış açısıyla ele alan marka, özlerine bağlı kalarak yeni bir modern çağ masalı yaratmayı hedefliyor. Rafine işlemeleri, ustalıkla modernize ettiği kalıplarla birleştiren Oleg Cassini, özel serisi Oleg Cassini Collection’da kadını adeta bir doğa mucizesi olarak tasvir ediyor. Tüm çiçeklerin narince sardığı beden bölümünü, şelale gibi akan tül etekler tamamlarken, omuzları saran romantik detaylar markanın kendi DNA’sına saygı duruşunda bulunuyor.İkinci bir ten hissi yaratan dövme efektli tüller, omuzları ve kolları kusursuz bir uyumla kapatan danteller ve farklı dokularla birlikte kullanılan işlemeler: hepsi kendi masalının zarif kahramanları, Oleg Cassini gelinleri için düşünüldü.

Meghan Markle Etkisi : Yeni Gelinlerin Sadelikle Dansı


Her bir detayın asalet ve zarafeti yansıttığı sade gelinlikler bu koleksiyonda Oleg Cassini gelinlerinin doğal ışıltısını ortaya çıkarmak üzere tasarlanıyor. Kraliyet ailelerinin dolaplarına özgü mikado kumaş ; heykel efekti yaratan kusursuz kalıplarla bütünleşiyor. Vücut hatlarını nazik bir cazibeyle saran A kesim formlar, vücuda tam oturan bel bölgesiyle ve göğüs işlemeleriyle 2019 trendlerine göz kırpıyor. Meghan etkisini taşıyan tasarımlar , hem sade hem iddialı bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarının favorisi olmaya aday .

5