Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 116. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Kızılay'ın ünlü anneleri ALS hastaları için buluştu

04.12.2018

Türk Kızılayı İstanbul Şubesi Kadın Kolları’nın geleneksel hale getirdiği Kızılay Annesi buluşmasında; sanat, siyaset ve iş dünyasının ünlü kadınları bir araya geldi.


FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Türk Kızılayı İstanbul Şubesi Kadın Kolları’nın ev sahipliğinde düzenlenecek Kızılay Annesi buluşmasına; Demet Akalın, Emel Sayın, Berrin Zorlu, Gül Ergi, Begüm Özer, Sedefhan Oğuz, Aslı Üstünkaya gibi ünlü Kızılay Annesi gönüllüleri katıldı.


Raffles Hotel’de gerçekleşen programın sunuculuğunu Aşkım Kapışmak yaptı. Gecede sanatçı Göksel de şarkılarıyla geceye renk kattı. 


Göksel, Demet Akalın


Her yıl bir tema ile Kızılay Annesi gönüllülerini buluşturan Kızılay İstanbul Şubesi Kadın Kolları, bu yılki temasıyla ALS hastalığına dikkat çekti, ALS derneği ile yıl boyunca ortak çalışmalar yapacağını belirten Kızılay Annesi gönüllüleri konuklara anlamlı bir gece yaşattı.


FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


İstanbul Şube Kadın Kolları Başkanı Zerrin Menteşeoğlu; “İstanbul Şube Başkanlığı’mızın öncülüğünde, kadın kolları olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kızılay Annesi projesi kapsamında oluşturduğunuz fon sayesinde pek çok ihtiyaç sahibine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kızılay Anneleri sayesinde ulaştığımız ihtiyaç sahiplerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır. Sevgili Kızılay anneleri iyi ki varsınız,” dedi.  


1