Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 116. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

'Bir Döneme Yolculuk' projesi için güçlerini birleştirdiler

05.12.2018

Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin 15 yıldır Türkiye genelinde 1600 okulun katılımıyla sürdürdüğü etkinliklerine katkı sağlamak üzere başlatılan “Bir Döneme Yolculuk” adlı proje Pera Palas Oteli’nde katılımcılarıyla buluştu.


La Mer, Shaky ve Sinbo küçük ev aletlerinin katkılarıyla gerçekleşen ve 6 aylık bir çalışma ile hazırlanan sergiye toplumun önde gelen kimlikleri, bir dönemin önemli ressamlarının tablolarında yer alarak katıldı.


DAVETTEN FOTOĞRAFLAR


Yaratıcı Çocuklar Derneği Yürütme Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, Yönetim Kurulu Başkanı Didem Çapa ve iş kadını İnci Koparan tarafından, çocukların çok yönlü gelişimine katkı sağlayan katılımcılara tabloları ile birlikte teşekkür sertifikaları verildi.


Sergiye katılan ve katkı sağlayanlar arasında Özcan Sabancı, Beste Yurttaş, Banu Çarmıklı, Zafer Kozanoğlu, Meltem Demir, Ayşegül Kodal, Gül Ergi, Şule Argüder, Elif İnci Aras, Esra Oflaz Güvenkaya, Sema Güral Sürmeli, Sema Basa, Hande Sezer Pekcan, Tülay Dölen ve Aysun Mamak gibi isimler vardı.


DAVETTEN FOTOĞRAFLAR


“Bir Döneme Yolculuk” projesi sergiden sonra da devam edecek. Sizler de özel günlerde sevdiklerinize onların bir tablosunu hediye ederek çocuklarımızın çok yönlü gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

1