Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 116. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Akasya Asıltürkmen ve ünlü dostları çay saati etkinliğinde buluştu

05.12.2018

Şehrin yeme içme alışkanlıklarını değiştiren oteli Hilton İstanbul Bosphorus, gelenekselleşen Beş Çayı seremonisinde bu kez ünlü oyuncu Akasya Asıltürkmen ile sanatçının yakın arkadaşlarını ağırladı. 4 Aralık Salı günü gerçekleşen ve keyifli anlara sahne olan yeni yıl temalı çay saati buluşması, otelin Tohum Otizm Vakfı’nın iş birliğinde satışa çıkardığı ürünlerine anlamlı bir destekte de bulundu. Yılbaşına özel hazırlanan yılbaşı temalı keyifli beş çayları, Aralık ayı boyunca davetlilerini ağırlamaya devam edecek.


Derya Tıkansak, Hasan Sabuncuoğlu, Betül Selcen Özer, Tuğçe Göksel, Fatma Kurt


1955’ten beri İstanbulluların buluşma noktası olan Hilton İstanbul Bosphorus, gelenekselleşen Beş Çayı seremonisinde bu kez Akasya Asıltürkmen’in yakın arkadaşlarına verdiği davete ev sahipliği yaptı. 4 Aralık Salı günü gerçekleşen, zengin menüsü ile baş döndüren çay saatinin davetlileri arasında Asıltürkmen’in yakın arkadaşları Başak Sayan, Nefise Karatay, Şebnem Özinal, Göksel, Burcu Kara gibi ünlü isimler yer aldı.Akasya Asıltürkmen, Burcu Kara


Aralık ayı boyunca Tohum Otizm Vakfı’na ait ürünlerin yer alacağı Hilton İstanbul Bosphorus’un yılbaşı dekorlarıyla bezenmiş ışıltılı lobisinde ağırlanan ünlü konuklar, Kurabiye Evi’nde satışa çıkan ve gelirinin vakfa bağışlanacağı sevimli ayıcıklara da kayıtsız kalmadılar.


Nefise Karatay


Başak Sayanİstanbul’un ilk beş yıldızlı oteli Hilton İstanbul Bosphorus’un Aralık ayı boyunca yılbaşı temasıyla devam edeceği Beş Çayı etkinliklerine gelen misafirler bir yandan Hilton’un usta şeflerinin ellerinden çıkan birbirinden lezzetli gurme tatları deneyimlerken, bir yandan da Tohum Otizm Vakfı’na destek olarak onların umutlarına bir ışık yakabilecekler. Hilton İstanbul Bosphorus’un geliri Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak yeni yıl ayıcıklarından siz de sevdiklerinize hediye edebilir; onların yeni yılını daha da anlamlı kılabilirsiniz.


Göksel


Geleneksel Çay Saati Lezzetlerine Yeni Yıl Dokunuşu


Hilton İstanbul Bosphorus’un birbirinden lezzetli gurme tatlar ile dolu zengin Beş Çayı menüsü, Aralık ayı boyunca yeni yıl temalı lezzetleriyle hem göze hem damak zevkine hitap etmeye devam edecek. Yeni yıl dokunuşlarıyla şekillenen menüde; sandviç çeşitleri, kestaneli Mont Blanc, zencefilli havuçlu kek, çikolatalı tarçınlı puding, kaymaklı taze ‘scone’lar, baklava çeşitleri, meyveli tartaletler, kurabiye çeşitleri, dilimlenmiş mevsim meyveleri ve şekerlemeler ile tercihinize göre servis edilen çay ve kahve de yer alacak.1