Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 116. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Ferman Toprak, 'Alayına Gider'i kliplendirdi

06.12.2018

1995 yılında başladığı müzik kariyerinde "Hayatı tespih yapmışım" isimli şarkısıyla  büyük çıkış yakalayan, fantezi müziğin sevilen sanatçısı 

Ferman Toprak, yeni single çalışması olan "Alayına Gider" isimli şarkısını, Poll Prodüksiyon etiketiyle, tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sundu.


23 yıldır İstanbul gece hayatının vazgeçilmez ismi olan ve Türkiye sınırlarını da aşarak fenomen haline gelen Ferman Toprak, bestesi Yanar’a, aranjesi Fırat Özbaylar’a ait “Alayına Gider” isimli 0 km olan hareketli şarkısıyla, müzikseverleri adeta kalbinden vurdu.


KLİBİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


“Alayına Gider” i Erkan Nas yönetmenliğinde kliplendiren  Ferman Toprak’a çekimlerde; eşi Hilal Toprak, survivor yarışmasında boy gösteren Merve Aydın, oyuncu şarkıcı Erkam Aydar ve tik tok fenomeni ünlü youtuber Ezgi Gizem ve o ses Türkiye 2013 birincisi olan Mustafa Bozkurt da eşlik etti.


Senaryosunu eşi Hilal Toprak'ın yazdığı eski Türk sineması tadında gerçekleştirilen ve bir aşk hikayesini anlatan klip çekimleri ;Beykoz kundura fabrikasında yaklaşık 23 saat sürdü. 

2