Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 119. sayısı 1 Mayıs'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

'Bir Zamanlar Çukurova'da nefesler tutuldu

07.12.2018

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın, son bölümünde nefesler baştan sona tutuldu! 


Züleyha ve Yılmaz’ın büyük buluşmasında, Züleyha’nın ağzından çıkan her kelime, Yılmaz’ın en derin yarasına tuz bastı. Oğlundan ayrı kalmamak için, Yılmaz’ı da kendini de büyük bir acıya sürükleyen Züleyha, bunu daha fazla sürdürebilecek mi?


Konak dedikodularla çalkalanıyor!


Gülten’in Yılmaz’a olan aşkı gün geçtikçe artıyor. Saniye ve Gaffur, Gülten’i Yılmaz’ın yanından almanın yolunu arıyor. Konakta dedikodular kaynarken, Gülten’in Yılmaz’a sığındığının ortaya çıkması da an meselesi!


Hünkar ve Fekeli yüzleşiyor mu?


Fekeli’nin yaşadığını öğrenen Hünkar’ın duyguları ve dünyası alt üst oldu. Yılmaz’ın arkasında, Fekeli gücünün olduğunu anlayan Hünkar, hastanede yaşadıklarının da rüya olmadığının farkında! Peki, bu gerçek onun hangi duygularını alevlendirecek?


Çukurova’da ölümcül tuzak! Fekeli ve Yılmaz sağ kurtulabilecek mi?


Demir ve Cengaver’in planları artık çok daha ölümcül! Düşmanlarının aynı tarafta olduğunu gören ikili, Fekeli ve Yılmaz’ı çok fena tuzağa düşürdü. Patlayan kurulu bomba, Çukurova’da taş üstünde taş bırakmayacak.


Fekeli ve Yılmaz, sağ kurtulabilecek mi?


‘Bir Zamanlar Çukurova’ her Perşembe ATV’de!

3