Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Azucar Latin Bar&Food’ ile İstanbul’da Latin rüzgarı

13.12.2018

İşletmecisinden aşçısına ve DJ’lerine kadar Venezuella, Kolombiya, Peru, Küba’lı olarak tam latin konseptiyle  hayata geçen ve özellikle yabancıların ilgi odağı olan Azucar Latin Bar&Food, Roxy’nin yanındaki 4.katta harika manzarasıyla İstanbul eğlencesine rengarenk bir yorum getiriyor.


Tümüyle latin konseptiyle dekore edilen mekanın işletmecisi Venezuelalı Yhonys Mercedes, yiyecek ve içecek menüsünü de Güney Amerika lezzetlerinde Venezuella’lı şef ile birlikte hazırladı. Mekanın eğlencesinden sorumlu DJ’leri ise Colombiya ve Küba’dan… 


Roxy'nin yanında 4. katta ve harika manzarali bir terası olan Azucar’da fiyatlar da İstanbul  ortalamasının altinda… Mesela 4 taco 2 mohitolu bir menü 100 TL’den misafirlerine sunuluyor.


Azucar I·s¸letmecisi Yhonys Mercedes


Salı günleri özellikle  yabancıların rağbet ettiği ‘Taco Tuesday’ gecelerinin ev sahibi Colombiya'dan DJ Viktor…Çarşambaları ‘Salsa Gecesi’nde mekan boşaltılarak DJ Diez eşliğinde gazino  tipi danslar yapılıyor. Persembe  Cuba'dan  Federico ile canlı müzik,  Cuma ve Cumartesi günleri ise tüm dünyada yükselen yeni latin müziklerinin çaldığı partiler ve canlı müzikler oluyor.


Reggeatone ve salsanın en yenisi. J Balvin, Maluma, Ozuna, Daddy Yankee, Luis Fonsi, Gente de Zona, JLo, gibi sarkicıları dinlemek istiyorsanız Azucar eğlencesi sizi bekliyor. Yemek servisi 23.30 da sona eriyor.

Hafta içi :16.00 -02.00 

Hafta sonu:16.00-04.00 

Adres: Siraselviler Cad. AslanyatagiSok. No:1-3 Taksim

34433 İstanbul  

Tel: (0212) 249 1283


6