Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Dolce & Gabbana'dan 'Kutsal Kalp' koleksiyonu

13.12.2018

Asetattan kedi gözü tasarımındaki çerçevesiyle bu model, metal dantel işlemelerle süslenen, Cuore Sacro biçimli kabartmalı süsleme detayı saplarıyla dikkat çekiyor. Koleksiyonda ayrıca modelin klasik siyah asetat ve dikkat çeken siyah-altın rengi çizgili versiyonu da bulunuyor. Şarap rengi ve altın rengi iç kısımla birlikte sunulan DG4349 modeli, şarap rengi ve simli altın rengi damasko motifiyle zengin bir renk yelpazesine sahip. Çerçeveler gri, kahverengi veya aynalı altın rengi lenslerle sunulmaktadır.
DG2211

Yuvarlak tasarımlı güneş gözlüklerinin metal profili, Cuore Sacro temasındaki dantellerden ilham almıştır. Lens profili boyunca ilerleyen delikli kısım ile çerçevenin kenarına yerleştirilen küçük küreler birbirini takip eder. Bu hafif ve sofistike model, kahverengi, mor ve pembe altın degrade lenslerle birlikte sarı, pembe ve siyah altın metal gibi farklı renk seçenekleriyle sunuluyor.
DG2212

Metal çerçeveli güneş gözlüğü, sofistike feminenliğini vurgulayan kedi gözü tasarımıyla dikkat çekiyor. Büyük degrade lensleri çevreleyen dantel üzerinde, delikli kısım ile çerçevenin kenarına yerleştirilen küçük küreler birbirini takip eder. Koleksiyonda modelin kahverengi, mor ya da buğulu gri tonlarında lenslerle kombine edilen altın veya gümüş renkleri de yer almaktadır.

5