Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Oakley ilk modeli Split Shot’ı sunar

14.12.2018

Oakley, su sporları için özel olarak geliştirdiği ilk modeli Split Shot’ı sunar. Split Shot’ı ayrıştıran özellikler, entegre, çıkarılabilir bağ sisteminin yanı sıra çevresel görüşü geniş açıyla en üst düzeye çıkaran tasarımı ve şapkayla uyumlu kullanıma sahip olmasıdır.
Karşılaşabilecekleri her durumda sporcuların mücadele etmesini desteklemek için geliştirilmiş Split Shot, günlük ve spor stili harmanlayarak sığ ya da derin su balıkçılığından, SUP idmanlarına, yelkencilik ve kanoya, her türlü su sporuna uzanan ayrıca susuz ortamdaki maceraları da destekleyen “hepsi bir arada” çözümler sunuyor.
ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:


ENTEGRE BAĞ SİSTEMİ:Entegre 20” özelliğiyle hafif, esnek ve üzeri kaplanmış çelik bağ sayesinde sporcular Split Shot’ı yüzlerinde veya boyunlarında taşıyabilir ve gözlüklerine ne olacağını düşünmeden etraftaki koşullardan bağımsız güvenle hareket edebilirler.

ŞAPKA UYUMU: Split Shot’ın tasarımında sap ve sap uçları şapkaya tamamen uyum gösterecek şekilde yaratıldı.

KORUMA:Genişletilmiş çevresel görüş hakimiyeti arkadan gelecek olan yansımaları önlerken, yüzü kavrayan dizaynı maksimum koruma sağlıyor.

UYUM SAĞLAMA:Unobtanium® burun plaketleriyle gözlüklerin güvenli bir şekilde tutuşu sayesinde terliyken dahi yüzünüzden kaymayı engelliyor.

PRIZM™ TEKNOLOJİSİ:Prizma lensler üstün görüş teknolojisi ile renk ve kontrastları optimize ederek mükemmel görüş deneyimi sunuyor. Split Shot’ta Prizm Deep Water Polarize, Prizm Shallow Water Polarize ve Prizm Daily seçenekleri ile sunuluyor.


5