Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Flormar Precious Curl maskara serisinin yeni üyesi: Carbon Black!

27.12.2018

Flormar’ın klasik ve waterproof alternatifleri çok sevilen  ikonik maskara serisi “Precious Curl” ailesine yeni eklenen ekstra yoğun renk verme özelliğine sahip “Precious Curl Carbon Black” ile daha siyah, daha kıvrık ve daha hacimli kirpikler hayal değil! 

Kirpiklerine koyu siyah, ekstra yoğun ve dramatik bir görüntü kazandırmak istiyorsan tek ihtiyacın Precious Curl Carbon Black Maskara! Etkileyici bakışların vazgeçilmez parçası olan kirpiklerini içeriğindeki tatlı badem yağı ile nemlendirip beslerken, bakımlı görünmelerini sağlayan Precious Curl Carbon Black Maskara simsiyah ve güçlü bir kirpik etkisi yaratacak!

 

Precious Curl Carbon Black Maskara’nın  özel formülü ve yumuşak yapısı; kirpiklerinde maksimum hacim ve kıvrılıklık yaratırken kusursuz bakışlara sahip olmanı sağlayacak.

 

Tek bir fırça darbesiyle kirpikleriniz her zamankinden daha siyah…

 

Gözlerinde dramatik bir etki yaratacak olan Precious Curl Carbon Black Maskara’nın özel tasarlanmış fırçası kirpik şekline göre uyum sağlarken, simsiyah görünüm veren özel formülü kirpiklerini ortaya çıkarıyor.  Çekici, hacimli ve bir o kadar da cesur kirpikler Precious Curl Carbon Black Maskara ile bir fırça uzağınızda!


15