Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

2018’in son partisi Estetik International ve L’Officiel Türkiye’den

28.12.2018

Estetik International’ın 20. yılının büyük bir coşkuyla kutlandığı L’Officiel Türkiye Yeni Yıl Partisi’nde moda ve cemiyet dünyasının yanı sıra ekranların sevilen isimleri de boy gösterdi.FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZFransız menşeli lüks ve moda dergisi L’Officiel Türkiye, Yeni Yıl partisini bu yıl Estetik International ile birlikte gerçekleştirdi. 25 Aralık gecesi Dada Salon Kabarett’te gerçekleşen gecede 6 şubesi ile estetik cerrahi, medikal estetik, saç ekimi, estetik diş hekimliği ve obezite cerrahisi sonrası estetik tedavileriyle, Türkiye'de ve dünyada hizmet veren bir estetik zincir kliniği olan Estetik International’ın 20. yılı da kutlandı.Estetik International Kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur


Davetin açılış konuşmasını gerçekleştiren Estetik International’ın kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur herkesi “sonsuza değin” güzel olmaya davet ederken Om Medya Genel Müdürü Ebru Alişan ile L’Officiel Genel Yayın Yöneteni Debora Zakuto yeni yıl dileklerini davetliler ile paylaştı. Daha sonra sahne, Dada Salon Kabarett’in yıldızı Matmazel Coco ile Hande Subaşı’ya emanet edildi. Ekranların sahnelere son transferi olan Subaşı iki saat süren performansıyla herkesi büyüledi.
Aybüke Pusat, Boran Kuzum, Yasemin Allen, Gonca Vuslateri, Engin Hepileri ile eşi Beyza Şekerci, Aytaç Şaşmaz, Gözde Mutluer, Enis Arıkan, Afra Saraçoğlu, Cansu Tosun, Ege Kökenli gibi yeni neslin başarılı oyuncularının katıldığı partide Gül Gölge, Elif Karadayı, Mert Vidinli, Arzu Kunt, Didem Antebi, Yasemin Öğün gibi cemiyet dünyasının da sevilen isimleri boy gösterdi.

1