Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Social Jazz Bar kapılarını açtı

07.01.2019

Caz müzik severlerin bir araya gelebileceği, hem kaliteli müzik dinleyeceği hem de sosyalleşebileceği yeni bir mekan var artık: Social Jazz Bar.Karaköy’ün en gözde noktasında dün yepyeni bir mekan müzikseverler için kapılarını sonuna kadar açtı. Üstelik caz müziğin ustalarının birbiri ardına sahne aldığı müthiş bir konser ile. 


İstanbul’un kalbinin attığı Karaköy Bankalar Caddesi’nde, dün gece caz müzik severlerin kalbini fetheden bir mekan açıldı: Social Jazz Bar.ÖNDER FOCAN TRİO’DAN IŞILTILI BİR PERFORMANS 


Seçkin davetlileri ve caz müzik severleri buluşturan gece, müzik denilince akla gelen ilk isimlerden İzzet Öz’ün açılış konuşması ile başladı. 

Mekanın işletmesini üstlenen Sevil Günsal ve Korkut Bayraktar’ın teşekkür konuşmaları ardından Türkiye’de caz müziğin öncü isimlerinden olan gitarist Önder Focan; Ozan Musluoğlu ve Burak Cihangirli sahne aldı. 

Uraz Kıvaner ve Kerem Yüce’nin de sürpriz konuk olarak sahne aldıkları geceye, İpek Dinç Yüce, Erdem Özener ve Ebru Selvikavak gibi solistler de performanslarıyla renk kattılar.Karaköy’ün merkezinde, tarih ile şehrin modern dokusunun buluştuğu noktadaki Social Jazz Bar, her yönüyle farklı bir mekan. 

The Purl Hotel’in ve Endam Restoran’ın giriş katında yer alan Social Jazz Bar; nitelikli sanatçıları, doğal ve evrensel olanı bir araya getiren samimi bir mekan.

Artık haftanın en az 3 günü usta caz müzisyenlerinin sahne alacağı Social Jazz Bar, müzik kadar müzisyenlerin de ön plana çıkacağı özel projelere de imkan sağlayacak.

6