Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 121. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Dudaklarınız 'Liplase' ile yeniden canlanıyor

08.01.2019

Şehrin merkezinde, ilham veren dünyası, yüksek donanımı ve her biri konusunda etkili uzman kadrosuyla alanında fark yaratan, ihtiyaçlara yönelik en etkili çözümleri sağlayan Doku Tıp Merkezi, dermatoloji alanının ünlü ismi Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu’nun önderliğinde, dudakların en doğal rengine ve güzelliğine kavuşmasını sağlıyor! 


2018’de kapılarını açan Doku Tıp Merkezi, alanındaki deneyim ve tecrübeleri ışığında sunduğu dünya standartlarındaki servisleriyle fark yaratıyor. Dünya çapında bir üne sahip olan Dr. Serkan Aygın tarafından kurulan merkez, herkesin hayatına güzel ve ayrıcalıklı bir “Doku”nuş katmak için özenle çalışıyor. 


Doğal rengini kaybeden, ideal güzelliğini arayan dudaklar, Doku Tıp Merkezi’nde, Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu önderliğinde uygulanan “LipLase” ile yeniden canlanıyor! 
Doku Tıp Merkezi’nin trendlere öncülük eden hizmetleri arasında yer alan “LipLase” bakımı, doğal renkte, canlı ve güzel dudaklara kavuşmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Dermatoloji alanında Türkiye’nin önde gelen uzmanları arasında yer alan Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu liderliğinde sunulan “LipLase”, dudakların en doğal, en canlı görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. 


Geliştirilmiş özel lazer teknolojisi sayesinde, oldukça pratik ve acısız bir uygulama olarak ilgi çeken “LipLase”, dudak bölgesindeki kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı etkisiyle, dudakların ideal rengine kavuşmasını, canlanmasını, daha dolgun ve güzel görünmesini destekliyor. Kişinin ihtiyacı ve dudak yapısına göre 2 veya 4 seans uygulanan ve 1 ila 2 yıla kadar kadar etkisi devam eden “LipLase” hiçbir yan etkisi olmadan normal yaşama rahatlıkla devam etme konforunu sunuyor. 


Hayata “Doku”nan yaklaşımları ve ilham veren merkeziyle alanında fark yaratan Doku Tıp Merkezi, ayrıcalıklı, özel, etkili ve uzman servisler almak isteyenlerin hayatlarına güzellikle dokunuyor.


Adres: Merkez Mahallesi, İstiklal Sokak, No:11D - Şişli / İSTANBUL


Bilgi ve Randevu için: +90 850 288 82 00


 

15