Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Raisa & Vanessa Holywood'da hız kesmiyor

09.01.2019

Hollywood’u etkisi altına alan genç yıldızlar kırmızı halı ve özel etkinliklere göz kamaştıran stilleriyle yepyeni soluklar taşımaya devam ediyor. Başarılı kariyeriyle hızla yükselen ve tanınan simalar arasında yerini alan genç oyuncu Lucy Hale ; ünlülerin akın ettiği NOLA x Rocking Eve Party’e Raisa Vanessa esintisiyle 2018 ‘in son göz alıcı partilerinden birinde boy gösterdi. 


Lucy Hale’in tercihi siyah naif bacak dekoltesini simetrik ve ışıltılı detaylarıyla bütünleştiren Raisa & Vanessa’nın özgün çizgisine ışık tutan mini elbise oldu. Birbirini kusursuz şekilde tamamlayan omuz ve kollarda yer alan tül detaylarından gövdeden eteğe uzanan ince el işi işlemeleriyle baştan aşağıya kusursuz ve göz alıcı görünen tasarım Lucy Hale’in parti stilini doruğa taşıdı. Lucy Hale ; diz üstü çizmeleri , küt kesimli düz saçları ve çarpıcı göz makyajıyla kombinlediği özel tasarım kadife elbisesiyle gecenin favori isimleri arasına yerleşti.
Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve koleksiyonları incelemek için Arnavutköy’de bulunan Raisa & Vanessa showroomunu ziyaret edebilirsiniz.

5