Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Bezirhane, Ocak boyunca birbirinden değerli sanatçıları ağırlayacak

10.01.2019

Kapadokya’da kültür, sanat ve eğlencenin kalbi argos in Cappadocia’da atmaya devam ediyor. Türkiye’nin en özel konser mekânlarından biri haline gelen antik Bezirhane, Ocak boyunca birbirinden değerli sanatçıları ağırlayacak.


Dünya çapında aldığı ödüllerle Türkiye’nin ve Kapadokya’nın adını pek çok kez ‘küresel en iyiler’ arasına yazdıran argos in Cappadocia, Argos Kültür Sanat ile gerçekleştirdiği Bezirhane etkinlikleri çerçevesinde sanata desteğini sürdürüyor.


Olağanüstü doğal akustiği ve iki dev kubbesiyle Türkiye’nin en özel etkinlik salonlarından biri haline gelen tarihi Bezirhane’de 12 Ocak Cumartesi akşamı Ceren Gündoğdu Trio, bir kez daha Kapadokya seyircisiyle buluşacak. Türkiye’nin başarılı tiyatro ve ses sanatçılarından Gündoğdu, müzikallerden türkülere, yerli ve yabancı pop tınılarından caza uzanan repertuarıyla bir kış gecesinde antik manastırı şarkıları ile ısıtacak.
Bezirhane, 19 Ocak Cumartesi akşamı yurtdışındaki önemli başarılarının ardında İstanbul’da neredeyse bütün salonlarda konser veren Semplice Quartet’i ağırlıyacak. Kemanda Murat Anıl Erginol ve Yaren Budak, viyolada Pınar Dinçer ve viyolonselde Burak Ayrancı’nın yer aldığı Semplice Quartet oda müziği dörtlüsü, klasik müziğin temel taşlarından birini oluşturmuş olan Johann Sebastian Bach’in odağında söyleşili bir konserle seyircisini bambaşka bir dünyaya götürecek.


6