Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

LG bükülebilir ekranları ile CES 2019’da şov yaptı

10.01.2019

CES 2019 etkinliğinde tanıtmış olduğu bükülebilir ekranları ile ön plana çıkmayı başaran LG, fuar alanının giriş kısmına 268 adet 55 inçlik OLED TV’yi bir araya getirerek dijital şelale oluşturdu.


Hemen haberin başında yer alan fotoğraf dizisinden de görebileceğiniz gibi, gün batımından Amazon ormanlarına kadar birçok doğa manzarasını da gözler önüne seren LG’nin bükülebilir OLED TV’leri tabiri caizse görenle kendine hayran bıraktırdı.
LG, CES 2019 etkinliğinin ilk gününde 65 inçlik, bükülebilir ve yeni nesil ses teknolojisine sahip ekran modelini tanıtmıştı.


Bükülebilir ekran teknolojisiyle Las Vegas’taki etkinliğe damgasını vuran teknoloji devi. katlanabilir televizyonu dahil birçok yeni ekran teknolojisini de gözler önüne serdi.
Henüz prototip aşamasında olan LG bükülebilir ekran, bükülebilir özelliğini de kanıtlama amacıyla çiçek heykeli olarak ziyaretçilerin karşısına çıktı. 65 inç 4K OLED ekranlardan oluşan bu çiçek heykeli, teknolojinin kolayca modern sanata dönüşebileceğinin en büyük kanıtı oldu.


10