Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

İlham Veren Kadınlar W Istanbul’da

11.01.2019


Tarihi Akaretler Sıraevleri, modern dokunuşlarla buluşturan W Istanbul, birbirinden renkli ve farklı etkinliklerle şehrin nabzını tutmaya devam ediyor. W Istanbul’da 16 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilecek “What She Said” etkinliğinde moda, müzik, tasarım, sanat ve teknoloji alanında ilham veren kadınların konuşmacı olarak yer alacakları paneller dizisinin üçüncüsü düzenlenecek. What She Said etkinliğinde yer alan panele konuşmacı olarak oyuncu ve yazar Zeynep Koçak, müzisyen Deniz Sipahi, ressam Sedef Gali ve Türkiye’nin yükselen takı markası JUJU’nun kurucularından Özlem Tezcan Çöllü’dan oluşan başarılarıyla adından söz ettiren kadınlar katılacaklar. Moderatörlüğünü Tuğba Coşkun’un yapacağı panel sonunda gerçekleştirilecek soru cevap bölümünün ardından konuşmacılar ve katılımcılar W Lounge’da düzenlenecek “Aperitivo” etkinliğine katılacaklar.


W Istanbul İtalyanların ünlü geleneği “Aperitivo”yu W Lounge’da İtalya’ya gitmeden de yaşatıyor. W Lounge’da 19.00-23.00 arası gerçekleşecek “Aperitivo” etkinliğinde misafirler, aldıkları bir içki ile aperitivo büfesinde sınırsız yemek yiyebiliyorlar. Dj Ezgi Taşçeviren’in gecenin ritmini belirleyen seti ve Deniz Özdoğru’nun canlı performansıyla renklenen Aperitivo akşamları W Lounge’da sezon boyu her Çarşamba ve Cuma günleri devam edecek.
Kaliteli müziğin eşsiz lezzetli tatlar ile keyifli saatlere dönüştüğü W Lounge’da yer alan JUJU Pop-Up Store, Ocak ve Şubat aylarında tasarım meraklıların gümüş, bronz, altın ve deriden süete tamamlayıcı doğal kumaşları altın ve gümüşle birleştirerek modası geçmeyen aksesuarlarla buluşturmaya devam ediyor.


 


What She Said – 16 Ocak Çarşamba - W Istanbul Extreme WOW Suite


18:00 Resepsiyon


19:00 Panel ve Soru-Cevap


20:00 W Lounge Dj Ezgi Taşçeviren ve Deniz Özdoğru ile Aperitivo

3