Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 120. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Bülent Ersoy izdiham yarattı

12.01.2019

Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy dün gece İstMarina AVM’de bulunan Jolly Joker İstMarina’da unutulmaz bir konsere imza attı. Müzik ziyafetinin yaşandığı geceye ilgi yoğun oldu. Kapasitesinin üzerinde doluluk oranına ulaşan konseri 3 binin üzerinde kişi izledi.


Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, dün gece Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy’u ağırladı.


Ünlü sanatçı, İstMarina AVM’de yer alan Anadolu Yakası’nın gözde eğlence mekanı Jolly Joker İstMarina’da verdiği konserde kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Konseri tam kapasite dolduran 3 binin üzerinde müziksever sürprizlerle dolu gecede adeta müzik ziyafeti yaşadılar.


Jolly Joker İstMarina’ya özel hazırladığı geniş repertuvarı ile iz bırakan bir performansa imza atan Ersoy, Türk Sanat Müziğinden seslendirdiği birbirinden özel eserle kendisini izlemeye gelen binlerce kişiyi bir kez daha sesine ve kendisine hayran bıraktı.


Kıyafet tercihi ve aksesuarlarıyla da göz dolduran diva, zaman zaman hayranlarının da eşlik ettiği şarkılarla soluksuz bir performans sergiledi. Binlerce hayanı yaklaşık 2 buçuk saat sahnede kalan Bülent Ersoy'un şarkılarıyla doyasıya eğlendi.

2