Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

QRAS, Bomonti Showroom'daki lansmanı ile moda sektörüne merhaba dedi

07.02.2019

Şehirli ve sosyal kadının dünyasında minimalist akımı başlatan QRAS, stilini minimal giyim ile yansıtan ve modest fashion tercihlerinde rahatlığından ödün vermeyen ayrıcalıklı kadınlara hitap ediyor. QRAS’ın 2019 İlkbahar-Yaz sezonunun lansmanı 6 Şubat Çarşamba günü, Bomonti’deki QRAS Showroom’da gerçekleşti. İş, sanat ve cemiyet hayatından seçkin kadınlar ‘’minimalizm’’ konseptli davetin tadını çıkardı.


Dilber Abalakowa, Şüheda Türkoğlu, Hicran Kaya, Pelin Sarıkaya, Asüde Günay 


Her kadın iyi giyinmek ister. QRAS; kadının dilinden anlayan bir marka olarak önce hayal edildi, sonra emekle, özenle üretildi ve heyecanla hayata geçti.Sema Öztürk


QRAS’ın 2019 İlkbahar-Yaz sezonunun lansmanı 6 Şubat Çarşamba günü, Bomonti’deki QRAS Showroom’da gerçekleşti. İş, sanat, cemiyet hayatından seçkin kadınların katıldığı lansmanda QRAS Kurucu Ortağı ve Baş Tasarımcısı Hicran Kaya sadeliğe vurgu yapan tasarımlarıyla misafirlerden tam not aldı. Lansman konsepti olarak da kadının dilinden anlayan ve minimalizmi konu alan detaylar dikkat çekti.


Hicran Kaya 


Doğallığı vurgulayan yekpare ahşap masa ve beyaz sunum tabakları, gün ışığından beslenen doğal aydınlatma, showroomda sadece QRAS elbiselerinin dikkat çekmesi için beyaza boyanan duvarlarla perçinlenen mimari detaylar ile de markanın çıkış noktası minimalizme vurgu yapıldı. QRAS 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda; metropolde yaşayan, keşfetmeyi, üretmeyi, gezmeyi, çalışmayı, hayal etmeyi seven tüm sosyal kadınlar için uygun minimalist tasarımlar yer alıyor.


Serhun Yılmazgüç 


QRAS kadınları kendine en uygun elbiseyi sadece sezon için değil, uzun yıllar rahatlıkla kullanmak için seçiyor. Spor Şık, Günlük Şık ve Davet adlı 3 ayrı koleksiyon sayesinde kadınlar her mevsim ve her an şık olmanın keyfini yaşıyor. Yaz sıcağında da olsa stilini minimal giyim ile yansıtan ve modest fashion seçimlerinde rahatlığından ödün vermeyen kadınlar için QRAS biçilmiş kaftan. Örme ve dokuma kumaşlarıyla, nefes alan elbiseler üreten QRAS’ın sağlık açısından terletmeyen, vücudun her mevsim hava almasını sağlayan tasarımları hayat kurtarıyor.


5