Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 127. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hairmax, iş ve sanat dünyasından önemli isimleri buluşturdu

11.02.2019

Saç kaybında lazerli tedavilerle dünyada ses getiren Hairmax, Türkiye lansmanını Alancha’da gerçekleştirdi. Markanın lansmanında, ürünleri  Hairmax’in global pazardaki kurucusu ve sahibi David Michaels, Türkiye’deki distribütörü olan Mor Medikal’in kurucuları Lara Özden Güngör ve Mevhibe Kılıç tanıttı.FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ İş ve sanat dünyasından da önemli isimlerin katıldığı lansmanda markanın tüm yeni ürünleriyle tedavi şekli anlatıldı.


Davete Serap Tibuk, Neslihan Kozanoğlu, Perihan Akı, Hilal Mocan, Arzu Kunt, Ayşe Azizoğlu, Şebnem Demir, Gülay Kamaz, Emel Sözer, Nilgün Han, Günsel Ülkü ve Serap Sarı gibi tıp dünyasından ve cemiyet hayatından pek çok isim katıldı.Perihan Akı, Ayşe Azizoğlu, Serap Tibuk


Saç kaybı tedavileri, saç ekimi sonrası tedavi ve saç bakımı ürünlerinin tanıtıldığı davette misafirler aynı zamanda lazerli saç bandını uygulamasına da tanık oldu. Kadın ve erkeklerde önemli bir sorun olan saç kaybına büyük fayda sağlayacak Hairmax katılımcıların ilgi odağıydı.

1