Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 119. sayısı 1 Mayıs'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Kartalkaya Palazzo pistlerinde dolu dolu hafta sonu kayak keyfi

04.03.2019

Kış sporlarının en sevilen merkezlerinden Bolu Kartalkaya kış sezonunu konuklarına dolu dolu yaşatmaya devam ediyor. Kar seviyesinin hızla artmasıyla birlikte özellikle hafta sonları otellerde yer bulmak adeta imkansız oluyor. Geçtiğimiz hafta sonu da yine dağ da ünlü konukları vardı.


Fatih Çakoğlu,Erkan Ünal,Kerim Müderrisoğlu


Genç iş adamlarımızdan iki yakın dost Kerim Müderrisoğlu ve Fatih Çakoğlu geçtiğimiz hafta sonu tatili için Kartalkaya'yı tercih eden isimler arasındaydı. İki yakın dost kayak yapmaktansa Drop Lounge'ın eşsiz dağ manzarasında yemek yiyerek sohbet ederken; ikiliye genç işletmeci Erkan Ünal da katıldı.


Serap,Lara,Volkan Sarı


Tanınmış fon yöneticisi Volkan Sarı, eşi Serap Hanım ve çocuklarıyla birlikte yoğun iş temposunu bir nebzede olsa unutmak için Kartalkaya Palazzo Ski&Mountain Resort’ü tercih etti. Serap Hanım çocuklarıyla bol bol kayak yaparak hafta sonu yağan karın tadını çıkartırken, Volkan Bey ise kahvesini yudumlayarak eşi ve çocuklarını izlemeyi tercih etti.


Yusuf Avcı, Köksal Toptan


Hafta sonu tatili için Kartalkaya'yı tercih eden isimlerden biri de Eski Devlet Bakanlarımızdan Köksal Toptan'dı. Toptan dağın muhteşem havasında bol bol yürüyüş yaparken kendisine Bolu Kartalkaya  Kaya Palazzo Ski&Mountain Resort ve Dorukkaya Ski&Mountain Resort otelleri Genel Müdürü Yusuf Avcı eşlik etti.

19