Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 121. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Bergüzar Korel, Zorlu PSM’nin yeni kulübü Touché’de dostlarına özel bir konser verdi

13.03.2019

Bergüzar Korel, Zorlu PSM’nin yeni kulübü Touché’de dostlarına özel bir konser verdi.


Beyza Şekerci, Engin Hepileri


Zorlu PSM’nin geçtiğimiz ay kapılarını açan ve kültür sanat dünyasında yoğun ilgiyle karşılanan yeni kulübü Touché, önceki akşam özel bir performansla Bergüzar Korel’i ağırladı. Korel, Aykut Gürel ve Orkestrası’yla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.


Ezgi Mola


Enis Arıkan


Zorlu PSM’nin şehre yeni bir soluk getiren kulübü Touché, önceki akşam Bergüzar Korel’in müzik ziyafetine ev sahipliği yaptı. 


Onur Büyüktopçu


Korel’in yakın dostlarının davetli olduğu bu özel geceye sanat dünyasından aralarında Burak Sağyaşar, Boran Kuzum, Engin Hepileri, Ferhan Şensoy, İbrahim Selim, Merve Dizdar, Miray Daner, Onur Büyüktopçu, Timur Savcı, Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan ve Selma Ergeç’in de bulunduğu birçok ünlü isim katıldı. 


Miray Daner


Bergüzar Korel, 17 şarkılık repertuvarının yanı sıra eşi Halit Ergenç’le özel bir düete imza atarak “Can’t Take My Eyes Off You” ve “Sensiz Saadet Neymiş” parçalarını seslendirdi. Korel’in yakın dostlarına müzik ziyafeti sunduğu gecede, Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola ve Enis Arıkan da Bergüzar Korel’in davetiyle sahneye çıkarak birer parça seslendirdiler.
Serenay Sarıkaya


1