Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 119. sayısı 1 Mayıs'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Chin Chin ile Ulus artık çok daha renkli

14.03.2019

Şık dekoru, iddialı menüsü ve kaliteli hizmetiyle yeni buluşma noktası olmaya hazırlanan Chin Chin ile Ulus artık çok daha renkli. 


İstanbul’un en nezih semtlerinden Ulus’ta kapılarını açan Chin Chin, şehrin merkezini adından gelen enerjiyle renklendiriyor. Daha çok yaşam alanı olarak bilinen, sosyal hayat için farklı lokasyonlara giden Uluslular Chin Chin’in açılmasıyla rahat bir nefes aldılar. Bölgede bulunan iş yerleri, ofisler ve AVM kalabalığına girmek istemeyenler için ideal bir seçenek haline gelen bu yeni restoran açılışından itibaren adından sıkça bahsettirmeye başladı bile. 


Chin Chin’in Renkli Dekorasyonu

Dekorasyonda şıklık, konfor ve kalitenin ön planda tutulduğu Chin Chin’in mimari projesi Zeynep Yılmaz ve Melda Aksu'nun sahibi oldukları Thanx Mimarlık tarafından yürütüldü. Bahçe, restoran ve barın ayrı ayrı projelendirildiği mekanda finalde ortaya çıkan kusursuz ve renkli dünya misafirlerin de büyük beğenisini kazanıyor. 


Gelenekselle Moderni Buluşturan Menü

Bu şıklığa ve konfora eşlik eden lezzetler ise deneyimli şef Sedat Arslan imzası taşıyor. Özenle ve tüm damak tatları düşünülerek oluşturulduğu her seçenekte kendini gösteren zengin menü modern ve geleneksel yemek kültürlerinin uyumlu bir harmonisini sunuyor. 
Kadehler Chin Chin

Adı Chin Chin olan bir mekanın özel bar menüsünün olması ise kaçınılmaz elbette. 


Müziksiz Olmaz

Ruhuna ve ambiyansıyla hitap edecek müziklerle misafirlerine akşam yemeklerinde ve sonrasında eğlenceli saatler yaşatacak olan Chin Chin’de haftanın 3 günü DJ performansı bulunuyor. Cuma akşamları ünlü DJ Ali Sayar’ın muhteşem performansıyla renklenecek Chin Chin’de yerinizde duramayacaksınız.


6