Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 119. sayısı 1 Mayıs'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

'Türk İşi Dondurma' sürprizlere dolu galası gerçekleşti

14.03.2019

Can Ulkay’ın yönettiği, Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu ve Will Thorp’un başrolleri paylaştığı “Türk İşi Dondurma” 15 Mart’ta vizyona giriyor. Filmin sürprizlerle dolu galası yerli ve yabancı oyuncu kadrosuyla birlikte, sinema, televizyon ve sanat dünyasından renkli isimlerin katılımıyla yapıldı. 


FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Yapımcı Mustafa Uslu, bu kez 1. Dünya Savaşı sırasında Avustralya’da yaşayan iki Türk’ün hayatından esinlenerek sinemaya uyarlandığı yeni filmi Türk İşi Dondurma’yı beyazperdeye taşıdı.  

Galada İki Yeni Film Müjdesi


Sinema sektörünün güçlü aktörleri arasında yerini alan Dijital Sanatlar’dan bu yıl vizyona giren ikinci film Türk İşi Dondurma’nın galası birbirinden ünlü konukların katılımıyla Uniq Hall’de yapıldı.  Kırmızı halıda davetlileri, filmde kullanılan dondurma arabası ve tren karşıladı.Türk İşi Dondurma; İzleyici Karşısında İlk Sınavı GeçtiUlusal ve uluslararası oyuncuların yer aldığı güçlü kadrosuyla dikkat çeken film, Birinci Dünya Savaşı sırasında kader arkadaşı olarak Avustralya’da yaşayan Dondurmacı Mehmet (Ali Atay)  ile Deveci Ali’nin (Erkan Kolçak Köstendil) öyküsünü anlatıyor.
Gala sonrası salonu terk eden davetlilere çıkışta cam tüpler içinde 'Çanakkale Toprağı' dağıttıldı. Tüplerin üzerinde yazan '#toprakdeyipgeçme' sosyal mesajı ise tüyleri diken diken etti. 


2