Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 121. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Samsung, Galaxy S10’u görkemli bir lansman ile tanıttı

15.03.2019

Samsung, her modeli ile akıllı telefon dünyasına bir yenilik katan S serisinin yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S10’u Volkswagen Arena’da düzenlediği muhteşem bir gecede tanıttı. 


Ünlü manken Çağla Şıkel’in sunuculuğunu yaptığı gecede, Rock müziğin en önemli temsilcilerinden Mor ve Ötesi ise “Senfonik” projesi ile sahnedeydi. Gecede duayen fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın İstanbul’un ikonikleşmiş bölgelerinde Samsung Galaxy S10+ ile özel olarak çektiği Çağla Şıkel fotoğrafları büyük ilgi gördü. Üç benzersiz modelden oluşan Galaxy S10 serisi ile tüketiciler; bir akıllı telefonda görmek istedikleri ve sevdikleri tüm özelliklerin daha da fazlasını buluyor… Galaxy S10 serisine ait üç modelin her biri, ekran, kamera ve performans özellikleriyle çığır açıyor ve tüketicilere yeni nesil telefon deneyimini yaşatıyor.


Meriç Baysal, Burcu Cacina, Burak Destici, DaeHyun Kim, Dilge Berktaş, Cömert Varlık, Doğa Özgen, Treysi Hason


Güçlü performansa sahip üstün özellikli bir akıllı telefon isteyenler için geliştirilen ve Galaxy’nin 10 yıllık inovasyon mirasını temsil eden Galaxy S10, görkemli bir etkinlikle tanıtıldı. Gecenin sunuculuğunu yapan Çağla Şıkel aynı zamanda Tamer Yılmaz İstanbul’un ikonik yerlerinde Galaxy S10’nun fotoğraf özellikleriyle çektiği fotoğraflar için modellik yaptı. Konuyla ilgili açıklama yapan Tamer yılmaz “Profosyonel bir fotoğrafçı olarak uzun zamandır Samsung Galaxy kullanıyorum. Her modelde kamera yeteneklerini bir adım öteye taşımaları çok etkileyici. Galaxy S10’un yeni kamera teknolojisi ve geliştirilmiş zekâ özelliği, kullanıcılara efsanevi fotoğraf ve videolar yaratma olanağı sunuyor. Çağla ile beraber gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimi nerdeyse profosyonel bir deneyim yaşadığımızı söyleyebilirim. Özellikle Galaxy S10+’ın arkada 3, önde 2, toplam 5 kamerası ile yanınızda tam 5 farklı lens taşıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.” dedi.


Mor ve ÖtesiSedef Avcı


Rock müzik sahnemizin en önemli oluşumlarından Mor ve Ötesi geçtiğimiz sonbaharda ilk defa seyirci ile buluşturdukları “Senfonik” projesi ile de gecede muhteşem bir performans sergilediler. Şef Orçun Orçunsel yönetimindeki Avrasya Filarmoni Orkestrası'nın eşlik ettiği konser teknoloji severler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Gece Çağla Şıkel’in salonda bulunan tüm misafirlerle Galaxy S10 ile çektiği selfie ile sonlandı.1