Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 121. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

'Tiraje Teras' kapılarını açtı

01.04.2019

Executive Şef Bahadır Abul’un hünerli dokunuşları ile yepyeni yorumlara kavuşan, deniz mahsulleri, balıklar ve mezeler gibi, engin sulardan, bereketli topraklardan sofraya uzanan, daha birçok lezzeti, fondaki ruha dokunan müzikleri, İstanbul’un güzelliğini sergileyen manzarası ile kapılarını açan “Tiraje Teras”, bir ömür boyu hafızalara kazınacak, en özel anlara ve kutlamalara da ev sahipliği yapıyor.

 

Şehrin merkezi, İstanbul’un önde gelen semtlerinden Nişantaşı’nda kapılarını açan Tiraje Teras, meyhane dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor. İstanbul’u panoramik olarak gören, benzersiz konumu ve enfes manzarasıyla daha ilk adımda kalplere dokunan Tiraje Teras, duvarları süsleyen, tatlı ve minyatür tablolarıyla da ilham veriyor. Gökyüzünün ve denizin mavisi, doğal bitkilerin yeşilleri ve dekorasyonu tamamlayan tabloların renkleriyle oldukça sıcak bir ambiyans yaşatan Tiraje Teras, gastronomi dünyasının yeni nesil, önde gelen isimlerinden Executive Chef Bahadır Abul’un önderliğinde yaratılan menüsüyle de iştahları kabartıyor.


Domates ve kaya koruğu eşliğinde servis edilen Izgara Çupra, roka, limon, taze baharat soslu Izgara Levrek’in yanı sıra her gün yenilenen, taze balık tezgahındaki seçenekleriyle günün balığına da ana yemeklerinde yer veren Tiraje Teras, kırmızı et tercih edenler için de közlenmiş patlıcan püresi, nar ekşili salça soslu Izgara Köfte ve kök sebzeler eşliğinde, doğal et sosuyla lezzetlendirilmiş Dana Bonfile seçeneklerini servis ediyor. 


Executive Chef Bahadır Abul’un hünerli dokunuşları ile yarattığı, her biri, hem tadı, hem de sunumuyla iştah kabartan lezzetleri, enfes boğaz manzarasına nazır özel konumu ile fark yaratan, şehrin yeni gözdesi “Tiraje Teras”, fiks menü opsiyonu ya da A La Carte menüden istediğiniz lezzetlerin keyfiyle kutlamaların ve en özel anların mutluluğuna ev sahipliği yapıyor.


Saat 17.00’da, güneşin batışının en muhteşem anlarında kapılarını açan, Müzeyyen Senar’dan Zeki Müren’e Türk Sanat Müziği’nin en özel seslerinden, en keyifli parçaları çalan, saat 02.00’a kadar hem ayrıcalıklı servis anlayışı, hem sıcak ambiyansı, hem de damaklarda keyifli izler bırakan lezzetleriyle kalplere dokunan Tiraje Teras, kutlamalarını ve en özel anlarını mutlulukla taçlandırmak isteyen misafirlerini bekliyor.


6