Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 121. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Bahar nezlesine karşı doğal destekler

05.04.2019

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital, mevsim geçişlerinde sık sık görülen bahar nezlesine karşı Çörek Otu Yağı ile doğal bir destek sunuyor. Alerjik rinit adıyla anılan bahar nezlesine karşı bitkisel yağların gücünden faydalanan marka, burun kurulukları, hapşırma ve göz kaşıntılarını geride bırakmanıza destek oluyor.


Çörek otunun içerisinde bulunan esansiyel yağ asitleri doğal bir nemlendirici olmasının yanı sıra alerjiye bağlı oluşan burun akıntıları ve tahrişlerine karşıdestek oluyor. Yılın belirli dönemlerinde artış gösteren alerjik rinit durumlarınakarşı da olumlu bir katkı sağladığı ve bağışıklık sistemini de desteklediği klinik olarak pek çok çalışmada yer alıyor.


Alerjik rinit döneminde sinüsleri rahatlamak yaşam kalitesini arttırmak için bir o kadar önemli… Markanın geliştirdiği Nigefix Nazal Sprey’i, kulak, burun ve boğazda oluşabilecek mikroorganizmaları ve tahriş edici maddelerin burundan kolayca atılmasına destek oluyor. Ürünün formülünde bulunan esansiyel yağlar, doğal bir nemlendirici görevi görerek bitkilerin şifalı dünyasını yansıtıyor. Solunumda burun ve burun mukozasının nemlendirilmesi ve burun tıkanıklığının açılmasında önemli bir rol oynayan ürün, okaliptus ve nane uçucu yağları ile de nefes almayı da kolaylaştırıyor.


Doğadan Gelen Sağlık: Çörek Otu Yağı


Çörek Otu Yağı, yılın belirli dönemlerinde artış gösteren alerjik rinite karşı bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye destek oluyor. Zade Vital’in Cold Press yöntemiyle yağa dönüşen faydalı vitamin, mineral ve besin öğelerinin sunulduğu Çörek Otu Yağı, mevsim geçişlerinin en yakın yol arkadaşı oluyor.


Çörek Otu Yağı Blister Kutu 30 Kapsül Fiyatı: 49 TL


Rahat Bir Nefes Almanın Tam Zamanı


Mevsim geçişlerinde sık sık görülen alerjiyle bağlı oluşan burun kuruluğu ve tahrişlerine karşı üretilen Nigefix Nazal Sprey içeriğindeki çörek otu yağı, okaliptus ve nane uçucu yağlar sayesinde solunum sırasında alınan havayı nemlendirerek rahat bir nefes almayı destekliyor.


Burun tıkanıklığını gidermeye destek olan Nigefix Nazal Sprey, alanında %100 doğal Cold Press Çörek Otu Yağı bulunan tek ürün olma özelliğini taşıyor.


Nigefix Nazal Sprey 15ml Fiyatı: 19 TL

16