Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 121. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Modest Fashion’ın kalbi 20 - 21 Nisan’da İstanbul’da atacak

05.04.2019

Tüm dünyadan modest fashion sektörünün önde gelen isimleri Modanisa.com'un öncülüğünde "Istanbul Modest Fashion Week (IMFW)" kapsamında, 20-21 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de bir araya gelecek.


Dünyaca ünlü modaevleri dahil moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 – 21 Nisan 2019’da İstanbul’da podyuma çıkıyor. İlk olarak 2016 yılında İstanbul’da düzenlenen sektörün öncü etkinliği Modest Fashion Week,davetlilerini  Londra (2017), Dubai (2017) ve Jakarta’nın (2018) ardından yeniden evinde ağırlayacak. Modanisa.com’un sponsorluğunda düzenlenecek İstanbul Modest Fashion Week süresince modest fashion sektörünün kalbi İstanbul’da atacak.


Türkiye'nin ilk uluslararası e-ticaret ve modest giyim platformu Modanisa.com, İstanbul’u bu sektörün merkezi haline getirmeyi amaçlıyor. Modest fashion sektöründeki en önemli tasarımcılar, markalar, influencerlar ve tüketicileri bir araya getirerek küresel bir platform oluşturan İstanbul Modest Fashion Week’te ayrıca sektörün en yeni trendleri görücüye çıkacak. Bu alanda isim yapmış tasarımcıların yanı sıra, sektörde yerini almak isteyen modacılar, markalar ile modest giyim tarzını benimsemiş moda takipçileri; Modanisa.com öncülüğünde dünya standartlarında bir organizasyonda buluşacak ve sektördeki son gelişmeleri gözlemleyecek, konuşacak.


Üç yılın ardından ‘eve‘ dönen Modest Fashion Week’te, iki gün boyunca önde gelen Türk ve uluslararası modest fashion tasarımcılarının eserlerinin sergileneceği defileler, talk-showlar ve çeşitli organizasyonlar gerçekleştirilecek. Halima Aden’in Modanisa’ya özel tasarladığı türban koleksiyonu, Nihan Peker’in ilk modest koleksiyonu ve ilk online modest gelinlik koleksiyonu M Wedding, Modanisa İstanbul Modest Fashion Week’te bu sene en dikkat çeken etkinlikler arasında yer alıyor.


5