Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kim Kardashian'ın dolgusu hakkında bilgi aldılar

09.04.2019

Dr. Hüseyin Tırman,  Kim Kardashian’ın dolgusunu Türkiye’de ilk kez cemiyet hayatından ünlü isimlere tanıttı


Dr. Hüseyin Tırman, Beverly Hills’e giderek  başarılı işlere imza atan, Kim Kardashian’ın doktoru Dr. Simon Ourian’dan aldığı Simon Dolgu adı verilen karışımın Türkiye’de ilk tanıtımını cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla Nişantaşı’ndaki ofisinde gerçekleştirdi.


Hande Sezer Pekcan


Simon Dolgu’yu Türkiye’ye ilk getiren ve uygulayan Dr. Hüseyin Tırman, Simon Dolgu’daki özel bir içerik sayesinde dolguları,  normal dolgulara kıyasla 2-3 kat daha kalıcı hale getirecek olmanın mutluluğunu Serap Sarı, Batya Kebudi, Nil Uzun, Burçin Ör, Leyla Soyduman, Hande Sezer Pekcan, Berrin Ak, Tuğçe Peksayar ve Özlem İnci gibi isimlerin katılımıyla paylaştı. Simon Dolgu’nun içeriği sürprizler eşliğinde deneyerek yerinde keşfedildi.


Tuğçe Peksayar


Kardashian ailesi gibi özel hasta profiline sahip Dr. Simon Ourian’ın kendi adını taşıyan dolgu ile çok sık işlem yaptırmak istemeyen ve güzelliğini uzun süre muhafaza etmek isteyenler için yüz çalışmalarındaki hassas ölçümlerin püf noktaları değerlendirildi. Estetik uygulamalardaki yeni trendlerin de konuşulduğu etkinliğe katılan cemiyet hayatının ünlü isimleri uygulamadan oldukça memnun kaldı. 


Serap Sarı

19