Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 121. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu şehir ve tatil stili yaratıyor

10.04.2019

Arzu Sabancı for Koton beşinci kadın koleksiyonuyla yeni sezonun tatil stillerini belirliyor. 2019 İlkbahar-Yaz sezonu için şehrin ve tatil beldelerinin en trend tasarımlarını sunan koleksiyon, sürpriz aksesuar koleksiyonuyla birlikte bu sezon ayakkabı modellerine de yer veriyor…


Arzu Sabancı for Koton 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu, egzotik destinasyonlardan ilham alarak hazırlanan yeni sezon tasarımlarıyla baştan aşağı tatil ve şehir stillerini belirliyor. Geçen sezonlarda günlük giyim ve beachwear tasarımlarıyla yaz mevsiminin vazgeçilmesi olan koleksiyonun bu yıl ki sürprizi aksesuar koleksiyonu oluyor. Boncuk işli etnik clutchlardan takılara, saç aksesuarlarından, ayakkabı ve kemere kadar zengin seçeneklerden oluşan aksesuar koleksiyonuyla tamamlanmış bir yaz stili yaratılıyor. Koleksiyonda, ada tatillerinden, egzotik şehir gezilerine, şehirde akşam üstü kokteylinden göz alıcı Avrupa tatillerine her tatil destinasyonuna uygun tasarımlar yer alıyor.


Arzu Sabancı koleksiyonlarının imzası haline gelen omuz detaylarının sıkça görüldüğü koleksiyonda hem tek omuz hem de düşük omuz modellerin yanı sıra halter yaka kesimler de ön plana çıkıyor. Yaz sezonun neşeli ruhu ise aplike ve nakış detaylarla tasarımlara yansıtılıyor.


Bir Koleksiyon, Üç Farklı Ruh…

Çölde safari ruhundan aldığı ilhamla kahve ve doğal tonlarda hazırlanan Wild Sahara temasında hayvan desenleri hakimiyet gösteriyor. Güneş sarısının çarpıcı renk olarak kullanıldığı elbiselerle yazı hissettiren koleksiyon, sezonun en büyük trendlerinden utility detaylar, doğal dokular ve hayvan desenleriyle güçlendiriliyor. Doğal malzemelerden ilham alan aksesuarlarla bütünlük sağlanan temada küpe, kemer, saç bantları ve şallar yer alıyor.


Güçlü renk tonlarının ve farklı renk kombinasyonlarının sunulduğu Oasis Lounge temasında ise mor ve yeşil renklerinin yoğunluğu hissediliyor. Hem beachwear hem de aksesuar koleksiyonlarında sezonun trendi olacak tasarımlar sunan temada şal desenli, rahat siluetlerdeki setler ve tropik desenli mint elbise dikkat çekiyor.


Her detayıyla yazı hissettiren Majorelle temasının renkleri ise beyaz, mavi ve sıcak turuncu oluyor. Uçuş uçuş elbiseler, yazın vazgeçilmezi brodeler ve sezonun yükselen yıldızı batik desenlerle tam bir ada stili yaratılıyor.


5