Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 121. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Hellboy, 11 yıl sonra 11 Nisan’da geri dönüyor

11.04.2019

Cehennemden gelen ünlü çizgi roman karakteri Hellboy, 11 yıl sonra 11 Nisan’da beyazperdeye geri dönüyor.


Cehennemden gelen ünlü çizgi roman karakteri Hellboy, 11 yıl sonra CGV Mars Dağıtımdağıtımıyla beyazperdeye geri dönüyor. 2008 yılındaki son filmi Hellboy Golden Army’nin ardından Hellboy’un beyazperdedeki yeni macerası 11 Nisan’da fantastik film tutkunlarıyla buluşuyor.


Başrolünde Stranger Things dizisinden tanıdığımız David Harbour’ın yer aldığı filmde, Hellboy, intikam ateşiyle yanıp tutuşan ve insanlığa savaş açan bir büyücüye karşı mücadele ediyor. Her saniyesi heyecan ve aksiyon dolu filmde David Harbour’a Ian McShane, Milla Jovovich, Sasha Lane, Daniel Day Kim ve Penelope Mitchell eşlik ediyor. Hellboy’un yönetmen koltuğunda ise The Descent ve Doomsday filmlerinden tanıdığımız Neil Marshall'ın oturuyor.
Hellboy’un aksiyon dolu yeni macerası, Türkiye’de sadece Cinemaximum’da bulunan IMAX salonlarında benzersiz bir sinema deneyimine dönüşüyor. Bugüne dek yaratılmış gerçeğe en yakın üç boyutlu sinema teknolojisini sunan IMAX, özel dijital ses sistemi ile birleşerek seyirciye adeta filmin içindeymiş hissi yaşatarak Hellboy’un macerasına ortak olmanızı sağlıyor.


3