Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 121. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Game of Thrones etkinliğinde yüzlerce kişi final sezonuna ‘merhaba’ dedi

15.04.2019

Türkiye’nin en büyük Game of Thrones etkinliğinde yüzlerce kişi final sezonuna ‘merhaba’ dedi


Tüm dünya gibi Türkiye’de de diziseverlerin merak ve heyecanla beklediği ‘Game of Thrones’un 8. sezon ilk bölümü düzenlenen özel gösterimde Amerika ile aynı anda yüzlerce kişiyle birlikte izlendi.
Digiturk ve Akmerkez Alışveriş Merkezi iş birliğinde Akmerkez Cinema Pink sinemalarında gerçekleştirilen etkinlikte, fenomen dizinin atmosferi Demir tahtıyla, Night King karakteriyle ve efsane yapımın benzersiz evreninde birebir yaşanırken, davetliler iki senedir nefeslerin tutularak beklendiği final sezonu ilk bölümünü Türkiye’nin en büyük Game of Thrones gösteriminde keyifle takip ettiler.


Tuğçe Karabacak


‘Game of Thrones’ efsanesi final sezonuyla Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu Digiturk’le ekrana dönerken, platform imza attığı özel gece ile efsane dizinin tutkunlarını bir araya getirdi.


Digiturk ve Akmerkez Alışveriş Merkezi iş birliğinde Akmerkez Cinema Pink sinemalarında gerçekleştirilen özel buluşmaya medya, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü konuk katıldı. Konuklar arasında Tuğçe Karabacak, Billur Pınar Yılmaz, Duygu Çetinkaya, Mert Altınışık, Merve Çağıran, Merve Sevin, Okan Çabalar yer aldı.


Merve Çağıran


Final sezonu ilk bölüm gösterimi için özel hazırlığın yapıldığı gecede misafirler, Demir tahtı, Night King karakteri ve efsane yapımın benzersiz evreninde iki yıldır beklenen final sezonuna çok özel bir ‘merhaba’ dediler. Ünlü DJ Atilla Şen de Game of Thrones temalı müzikleri ile geceye renk kattı.


Duygu Çetinkaya


Yüzlerce davetliyle birlikte izlenen final sezonu ilk bölümü ise misafirlere unutulmaz anlar yaşattı.

2