Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 127. sayısı 1 Ocak'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Seksi ve ince vücudun sırrı ortaya çıktı

07.05.2019

Dünya iç giyiminin ünlü markalarını tek çatı altında bir araya getiren G Lingerie, farklı vücut tiplerine sahip kadınların ihtiyaçlarına yönelik tüm fonksiyonel ürünleri bir arada sunuyor. Kendilerini daha rahat ve konforlu hissetmek isteyen kadınların “sonunda aradığımı buldum” diyerek ayrıldığı G Lingerie mağazalarında, dünyaca ünlü birçok markanın kişiye özel ve bol alternatifli ürünleri yer alıyor.


Tüm bu ihtiyaçları çok iyi analiz ederek, kendi alanlarında ihtisas sahibi olmuş dünyaca ünlü markaların en moda ve en fonksiyonel ürünlerini konsept mağaza zincirleri ile tek çatı altında bir araya getiren G Lingerie, iç giyim mağaza kültürünü değiştirmeye devam ediyor. Çoklu marka mağaza zincirlerini butik hizmet anlayışı ile yöneten marka, memnuniyeti yüksek ve daha bilinçli tüketiciler oluşturuyor.
SEKSİ VE İNCE VÜCUDUN SIRRI


Sürekli gelişen teknolojik dokunuşlarıyla adından söz ettiren dünyaca ünlü Fransız DIM markasının zayıflama ve şekillendirme özelliğine sahip DIAM’S bermuda korsesi, düzenli kullanılması durumunda 7. gün itibari ile etkisini gösterip, vücudunuzu 28 günde 1 beden incelterek yaza hazırlıyor. Hafif ve toparlayıcı korse, kumaşının içerisinde yer alan acti-mineral kristalleriyle karın, kalça ve baldır bölgesindeki kan dolaşımını hızlandırarak, düzenli kullanımda inceltmeye yardımcı oluyor.


Amerikan korse uzmanı Rago markasının çift yönlü esneme ile üretilmiş Rago 821 bel korsesi ise yine tüm zamanların en çok satan bel korseleri arasında. Vücudu sıkıca saran kontrollü yapısı sayesinde tam toparlama sağlayarak beli incecik gösteren, gün boyu rahat kullanımı ile vücuda şekil vermenin yanı sıra bel fıtığı ve bel ağrısına da iyi gelen Rago 821 korse,bu tür sıkıntılar yaşayan tüm erkek ve kadın tüketicilere tavsiye ediliyor.

15