Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ünlü makyaj sanatçısı Hamiyet Akpınar'dan yeni sezon önerileri

11.05.2019

Çarpıcı makyajlara imza atan makyaj sanatçısı Hamiyet Akpınar, mezuniyet zamanı yaklaşırken, makyajlarda gözalıcı etki yaratacak uygulamalar hakkında trendler eşliğindeki önerilerini sunuyor.

 

Ünlülerin tercihi usta makyaj artisti, yeni sezonu etkisi altına alan blok göz makyajı, ışıltılar, kuyruklu eyeliner, pastel farlar etkisindeki monokrom göz makyajları ve simli cesur rujların bu sezon mezuniyet makyajlarında ön plana çıkan uygulamalar arasında olacağına değiniyor. 

Mezuniyet makyajının kişinin yaşını ve tarzını olduğu gibi yansıtması gerektiğini belirten Akpınar, İlkbahar-Yaz 2019 sezonu için;

“Eğlenceli ve sıra dışı göz makyajları ve tek ton uygulamalar mezuniyet makyajlarının olmazsa olmazı. Sezonun rengi canlı mercana da mutlaka yer vermelisiniz. Blok renkler ve metalik tonlarla tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Simli ve ışıltılı dudaklara zemin hazırlayan  lipgloss’larla göz alıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Highlighter ışıltısını da es geçmemelisiniz” diyerek doğallığı trendler ışığında kişiselleştirmeniz gerektiğini vurguluyor.

15