Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bee Beauty'den organik cilt bakım serisi!

11.05.2019

Gratis’in özel markası Bee Beauty ürün gamına organik sertifikalı ve vegan ürünlerden oluşan yeni cilt bakım serisini ekledi. Yalnızca Gratis mağazalarında yer alan Bee Beauty’nin organik serisinde doğal bitkilerden elde edilen cilt bakım ürünleri bulunuyor. 


Gratis’in el ve vücut bakım ürünleri ile öne çıkan özel markası Bee Beauty, organik sertifikalı ve vegan ürünlerden oluşan yeni cilt bakım serisini satışa sundu. Ana maddesi ‘Ölmez Otu Çiçeği’ olan Bee Beauty Organik Serisi’nde gece ve gündüz kremi, beyazlatıcı krem, göz kremi, köpük ve likit temizleyici, cilt toniği, cilt temizleme suyu ve sütünün yanı sıra yüz bakım serumu yer alıyor. 


Kuru ciltleri derinlemesine nemlendirerek, cilde canlılık ve ışıltı kazandıran ‘Ölmez Otu Çiçeği’ ana maddesinden üretilen Bee Beauty’nin yeni organik cilt bakım serisini deneyimlemek isteyenler Gratis mağazalarında buluşuyor.
Organik Sertifikalı Gündüz Kremi


Günlük kullanımda cildi dış etenlerden koruyarak ‘Ölmez Otu Çiçeği’ ana maddesi ile cildi derinlemesine nemlendiren kremin içerisinde yer alan ‘Buğday Rüşeymi’ cilt lekelerinin önlenmesine de yardımcı oluyor. Cilde canlılık vererek ışıltı katan Bee Beauty Organik Sertifikalı Gündüz Kremi, 49,90 TL’den satışa sunuluyor. 
Organik Sertifikalı Gece Kremi


İçerisinde yer alan ‘Ölmez Otu Çiçeği’ ile cildi nemlendirirken ‘Misket Limonu’ özleriyle de gözeneklerin temizlenmesine ve cildin yenilenmesine yardımcı olan Bee Beauty Organik Sertifikalı Gece Kremi, 49,90  TL’den satışa sunuluyor.
Organik Sertifikalı Beyazlatıcı Krem


Cilt üzerindeki ton farklılıklarını içerisinde bulunan ‘Meyan Kökü’ özleriyle düzenlemeye yardımcı olan krem ayrıca ‘Dağ Çileği’ özleriyle de yaşlanmaya bağlı etkilerin oluşmasını engelliyor. Bee Beauty Organik Sertifikalı Beyazlatıcı Krem, 49,90  TL’den satışa sunuluyor.

15