Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 123. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

IO bileklik ile yaz modaseverlere erken gelecek!

20.05.2019

Alegra Levi ve Zeynep Fıratoğlu, gerçek derinin rengarenk iplerle buluştuğu, gümüş kaplama aksesuarlarıyla öne çıkan IO bileklik markasını yarattılar. Markanın ilk koleksiyonu ‘İyi Ol’, internet sitesinden ve Instagram sayfası üzerinden satışa sunuldu.


"İyi olmak" mottosuyla yola çıkan Alegra Levi ve Zeynep Fıratoğlu, IO bileklik markasını hayata geçirdi. Markanın ilk koleksiyonu ise ‘İyi Ol’ adını taşıyor. Erkek, kadın tüm moda severlerin gündüz-gece her kıyafetleriyle uyumlu kullanabilecekleri şekilde 13 farklı şekilde tasarlanan IO bileklikleri, takan kişilere bolluk, bereket ve şans enerjisi getirecek. Her biri el yapımı olan IO bileklikleri; small, medium ve large bilek ölçülerine göre üretildi. 
www.iobracelets.com internet sitesi ve markanın Instagram sayfası üzerinden satışa sunulan IO bileklikleri, her bütçeye uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor.


İlk koleksiyonun adı ‘İyi Ol’


IO bilekliklerinin yaratıcıları Alegra Levi ve Zeynep Fıratoğlu, 


“Ortak fikrimiz evrene, insanlara, doğaya ve hayvanlara iyi olmak üzerine kurulu. İyilik bulaşıcıdır ve sevgiye dönüşür. Sevgi, iyilik ile çoğalır. Her koleksiyonu iyi teması üzerine kurgulanan markamızın ilk koleksiyonun adı da ‘İyi Ol’. 


İyi ol koleksiyonunun insanlara huzur, şans ve güzellikler getireceğine inanıyoruz. En ince ayrıntısına kadar düşünüp, emeğimizi kattığımız tasarımlarımız ile modaseverlerin bileklerine 2019 yazı erken gelecek” dedi.

5