Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 123. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Rıfkı Turkish Wrap, Ağaoğlu Maslak 1453'te hizmete açıldı

21.05.2019

İstanbul’un  ilk ve tek Wrap restoranı ünvanına sahibi olmayı hedefleyen “Rıfkı Turkish Wrap” ilk şubesini Maslak 1453’te hizmete açtı.


Çok yoğunsunuz, yorgunsunuz ya da canınız bir an önce yemek faslını bitirip oturmak istiyor. Hem hızlı ve pratik hem de lezzetli ne yiyebilirim diye düşünmeyin. Şefimiz Rıfkı dünyanın birçok ülkesinden aldığı inanılmaz lezzetleri sizlere Wrap şeklinde sunuyor. Ülkemize özgü tatların yanı sıra otuza yakın farklı Wrap çeşiti sunan Rıfkı Turkish Wrap; Cheese Steak Wrap’tan, Fajita Wrap’a, Kremalı Mantarlı, Köri Soslu ve Sezar Sosluya uzanan geniş menüsünün yanı sıra vejetaryenlar için hazırladığı sebzeli Wrapleriyle de bir ilke imza atıyor.
Ayrıca özel olarak hazırlanmış, Domates, Ispanak, Sade ve Tam Tahıllı Tortilla seçenekleriyle farklı lezzetlerden hoşlananlara da hitap ediyor.
Rıfkı Turkish Wrap misafirlerine geniş Wrap çeşitlerinin yanı sıra Salataları, Soğan halkası, Mozerella Stick, Nacos,  Chicken Fingers ve Quesedella gibi aperatifleri de sunuyor. Muhteşem lezzetlerin ardından Churros Meksika tatlısı ile Türk lezzet tutkunlarını tanıştıran ünlü marka Maslak 1453’te farklı lezzetlerle yeni sürprizlere hazırlanıyor.
6