Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 123. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

BİKAP'tan alışveriş ve eğlence dolu hafta sonu

21.05.2019

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), Öznur Yakın ve Bilge Kuru ev sahipliğinde hafta sonu Kilyos Uzunya Beach’te gerçekleştirdiği "Bahar Şenliği"nde dopdolu iki güne imza attı. Yurtiçi Kargo ana sponsorluğunda ve Gelecek Otomotiv yan sponsorluğunda gerçekleşen BİKAP Bahar Şenliği ünlü isimlerin akınına uğrarken renkli aktiviteleriyle de keyifli anlar yaşattı.


Yüzlerce markanın yanı sıra Emel Yıldırım, Ebru Akel, Ece Vahapoğlu, Melda Aksu gibi ünlü isimlerin markalarının da stantlarının olduğu etkinlikte ziyaretçiler bol bol alışveriş yaparken çocuklar da Özgür Özgülgün yönetiminde onlara özel hazırlanan birbirinden keyifli aktivitelerle doyasıya eğlendiler. Kültür ve Turizm Bakanı’nın eşi Pervin Ersoy'un yönetimindeki BİZİM ÇOCUKLARIMIZ Derneği’ne katkı sağlamak amacıyla kendi stantlarının da olduğu şenlikte ziyaretçiler stanttan alışveriş yaparak bağışta bulundular. Etkinlik sonunda konuşma yapan ev sahiplerinden Öznur Yakın Gelecek Otomotiv Pazarlama sorumlusu Işık Timuçin'e, Bilge Kuru da Spx Spor Bölümü Koordinatörleri Mustafa Deniz Çağlar ve Cem Tekyaygil'e katkılarından dolayı plaketlerini takdim etti.


Aslıhan Şentürk


Çocukların yanı sıra yetişkinler de  Spx sponsorluğunda hazırlanan 2 km uzunluğundaki sahil alanında su sporları, tırmanma parkuru gibi adrenalin dolu birçok extrem sporlarıyla unutulmaz hafta sonu geçirdiler. Power Fm’in  medya sponsorluğundaki etkinlik alanında konserler ve dj performanslarıyla alışveriş, müzik ve eğlence bir araya geldi.


Emel Yıldırım


Bahar Şenliği'ne cemiyet ve magazin hayatından katılan isimler arasında Pervin Ersoy, Çiğdem Kamer, Aslıhan Şentürk, Emir, Emre Ziyal, Hasan-Özlem Mutlu Çetin, Esra Pepe, Jale Balcı, Meltem Demir, Nilgün Çolak, Didem Taslan, Şeyla Ovadiya Karadeniz, Aypen Telci, Feyza Aktan Deniz, Aslı Hünel-Savaş Yurtsever, Hamdi Alkan, Buket Dereoğlu, Ahmet Sabri Özmeneri, Muharrem Türkseven vardı.


Işık Timuçin, Öznur Yakın, Mustafa Deniz Çağlar, Cem Tekyaygil, Özgür Özgülgün, Bilge Kuru, Burak Kayacı


1