Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Armed Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz yeni projelerini Quality Dergisine anlattı

31.05.2019

Armed Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz’ın kurucusu olduğu, alarm, kamera ve güvenlik sistemleri yapan markası Armed, sektörde hızla büyümeye devam ediyor. Ev ve iş yerleri için teknolojik alt yapısı ve servis ağı ile tam koruma sağlayan Armed Güvenlik’in Türkiye genelinde 60 bin abonesi bulunuyor.  Şahıs firması olarak açılan, sonrasında limited, anonim ve daha sonrasında tüm şirketleri bünyesinde toplayarak; bir holding olan Armed bünyesinde, gayrimenkul, turizm, VIP taşımacılık ve yapım şirketleri yer alıyor. "Amacım farkındalık yaratmak!" diyen ünlü iş adamı İbrahim Yılmaz ile yeni ve devam eden projelerini konuştuk. 


Armed Holding büyümeye devam ediyor


Gayrimenkul şirketimiz var, alım-satım yapıyor. Turizm şirketimiz var; VIP araçlarımız taşımacılık yapıyor. Ayrıca Armed Sinema Film Yapım Şirketimiz var. Armed Güvenlik olarak,Türkiye'de tanınmış ve özel kişileri bu bürokratlar, sanatçılar ve kendi alanında işinde başarılı olmuş insanlara biz butik - özel hizmetler veriyoruz. VIP izleme hizmetleri veriyoruz, kurduğumuz bu VIP hizmetler sayesinde; isimlerini açıklayamayacağınız Türkiye çapında ünlü tanınmış insanlarını güvenliklerini VIP hizmetlerle sağlamaktayız.


Hedefimizde sinema var 


Armed Sinema Film Yapım Şirketi olarak Türkiye’deki tüm ulusal kanallarda yayınlanmak üzere bir reklam filmi çektik.  Aynı zamanda oyunculuğu da kendim yaptım; tüm ulusal kanallarda yayınlandı. Reklam filminden ise şirketimiz çok geri dönüş aldı. Yakın zamanlarda bir sinema filmi çekmeyi düşünüyoruz. Tüm sinemalara girmesi için elimizden geleni yapacağız. Kanallarda yayınlanmasını istiyoruz; filmde ise 2 ünlü başrol olacak. 2 ünlü isim ile sinema sektöründe de adım atacağız.


‘Hayvanları yuvalandırıyoruz’


Sokak hayvanları için kedi evleri yapıyoruz, mamalar dağıtıyoruz. Arabamın bagajında 'kedi evi' - 'mama' muhakkak vardır. Herhangi bir ihtiyaç anında hayvanları yuvalandırıyoruz. Her zaman dağıtıyoruz ve şirketimizde böyle bir kampanya başlattık; Bizden ürün alanlara kapılarının önlerine birer kedi evi koyuyoruz.

ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ
DERGİMİZİN hAZİRANSAYISINI TURKCELL DERGİLİK, TURK TELEKOM E-DERGİ VE WWW.QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLINE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!

14