Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 124. sayısı 1 Ekim'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

10. Quality Ödülleri - 'Onur Ödülü': Hayati Babaoğlu

14.06.2019

Yılın 'En Quality' ödülleri sahiplerini buldu


Quality Of Magazine Dergisi tarafından bu yıl 10’ uncusu düzenlenen ‘Quality Ödül Töreni’ geçtiğimiz akşam Merit International Ana Sponsorluğunda, Portaxe Baltalimanı’nda gerçekleşti. Ödül töreninin sunuculuğunu Jess Molho ile Gizem Özdilli yaptı.


Sanat, medya, iş ve spor dünyasının başarılı isimlerinin katıldığı gecede üç kategoride toplam 34 dalda ödül sahiplerini buldu. 


Akaryakıt sektöründe bir duayen, 45 yıllık iş hayatına bir çok başarı sığdıran, sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle adından söz ettiren Özden Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Babaoğlu, 'Onur Ödülü'nü Orhan Gencebay'ın elinden aldı. Babaoğlu konuşmasında '45 yıllık iş hayatımda sivil toplum kuruluşlarında ve desteklediğim bir takım hizmetler nedeniyle çok sayıda ödül aldım. Her ödülün ayrı bir önemi ve değeri var. Ancak burada, bu akşam Türkiye'nin Baba'sı değerli dostumuz, büyüğümüzün elinden bu ödülü almak ve yine sahnede hepsi birbirinden değerli sanatçılarla birlikte olmak benim için onurların en büyüğüdür. Bu nedenle Quality'e ve yaklaşık 40 yıllık dostum Salih Keçeci'ye teşekkürlerimi sunuyorum' dedi.


O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

1