Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 126. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Melisa Özmen, dostlarını yalısında ağırladı

01.07.2019

Cemiyet hayatının genç ve güzel kızlarından Melisa Özmen geçtiğimiz gün, Vaniköy'deki muhteşem yalısında dostlarını ağırladı. Sıcak havadan bunalan dostlarını misafir eden Melisa Özmen, yeni sezonda yeni projelerini paylaşıp, keyifli bir sohbete daldı. Paris Hilton'a benzerliğiyle gittiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Özmen'e Cemiyet hayatında, yakın dostlarının da kendisine 'Paris' diye hitap ettiklerini söyledi. Sosyal medya platformu Instagram'da 350 bin takipçi sayısına ulaşan Özmen'in paylaşımları hayranları tarafından da yakından izleniyor.


Nişantaşı Üniversitesi'nde Turizm ve Otelcilik bölümü 2'inci sınıfta okuyan Melisa Özmen modaya düşkün. Modaya olan tutkusunu yazılarıyla dile getiren Melisa Özmen, Bonne Vie Dergisi'nde 'Melisa'nın moda dünyası' köşesinde her ay 4 sayfa makale kaleme alıyor ve moda dünyasından önemli isimlerle söyleşilerini aktarıyor. Paris Hilton'un giyim tarzını da örnek alan Özmen, benzer kıyafetleri tasarlayıp giyiyor.
18 yaşındaki Melisa Özmen, Bir Umut Derneği Gençlik Kolları Başkanlığı görevini de yürütüyor ve sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da örnek gösteriliyor. Yardım meleği Özmen, derneğin faaliyetleri konusunda dostlarının ve iş dünyasının da destek olmasını sağlıyor.

19