Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 124. sayısı 1 Ekim'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Quality'nin muhteşem 10. Yıl Kutlaması ve Ödül Gecesi, Temmuz sayımızda sizlerle buluşuyor!

01.07.2019

Genel Yayın Yönetmenliği’ni Salih Keçeci’nin yaptığı Quality of Magazine, 10. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlaması’nı ve 10. Quality Ödül Töreni’ni, 12 Haziran’da Merit International Ana Sponsorluğunda, Baltalimanı’ndaki muhteşem Boğaz manzaralı Portaxe’ta görkemli bir gecede gerçekleştirdi. Ödül töreninin sunuculuğunu Jess Molho ile Gizem Ödilli yaptı.


Sanat, medya, iş ve spor dünyasının başarılı isimlerinin katıldığı gecede üç kategoride toplam 34 dalda ödül sahiplerini buldu. 


Ana sponsorluğunu Merit International'in üstlendiği ve sunuculuğunu Jess Molho ve Gizem Özdilli'nin yaptığı ödül gecemizde; salon süslemesinden organizasyona, davetlisinden ödül alan ve verenlere kadar her yönüyle Quality bir kutlama ve ödül törenine imza atıldı. Ve tabi ki bu özel gecenin tüm detayları Quality of Magazine Temmuz sayısında okurları ile buluşuyor. 


Renkli geceden en seçkin isimlerin yer aldığı fotoğraflar, heyecanlı ödül töreninden unutulmaz kareler, gurur, onur ve mutluluk eşliğinde karşınızda...
QUALITY OF MAGAZINE 10. YIL GURURU


Quality of magazine dergisinin 10. Yaş Kutlaması ve Ödül Töreni gecesinde pasta kesiminde gelenek yine bozulmadı;


Ödül gecesinin başlangıcında kesilen Pelit'in hazırladığı görkemli pasta, ışık gösterileri eşliğinde sahneye geldi. 10. Yıl pastamız Orhan Gencebay, Müjdat Gezen, Uğurkan Erez, Ivana Sert, Demet Akbağ, Muazzez Ersoy, Can Yaman, Demet Özdemir, Oya Başar, Ayhan Aşan, İzzet ÖZ, Lütfü Sapmaz, Aslı Hünel, Nihan Akın, Ferman Toprak, Turgay Tanülkü, Tamer Köseoğlu gibi birbirinden ünlü isimler eşliğinde kesildi. 


Bir dergi 4 farklı içerik;


Quality Business


Quality Fashion


Quality Sağlık & Güzellik


Yaz sezonuna sıcak merhaba!


Quality of Magazine Temmuz sayısı, tatil deyince ilk akla gelen yer olan Bodrum’dan fotoğrafları ve haberleri ile yaz sezonunun sıcak görüntüleri ile sezonu açtı. 
Quality Business


Temmuz 2019 sayısında Quality Business’ta DMC Genel Müdür Yardımcısı Özden Bora ile bir araya gelerek müzik aşkını ve sektörün son durumunu konuştuk.


Arnica Küçük Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı & Sumie Sanatçısı Senur Akın Biçer ile son yıllarda hızlı bir ivmeyle tanınmaya başlayan markası Arnica’yı ve hedeflerini ve yeni tutkusu uzak doğu fırça sanatı olan Sumi-e’ yi konuştuk. Hepsi Business bölümümüzde sizleri bekliyor.


Magazin bölümümüzde ise konuğumuz Best Model yarışması ve ardından katıldığı Survivor yarışmasıyla tanıdığımız İzmirli güzel Fulya Keskin yer alıyor.

Quality Sağlık & Güzellik


Bu ay Quality Sağlık & Güzellik ekimizin kapağında ünlü KBB doktoru Prof. Dr. Dilaver Özturan yer aldı. Özturan,  sektördeki yeni hedeflerini ve yenilikleri bizlerle paylaştı. 


Medicadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kurucusu M.Sc.Dt. Zafer Kazak, Quality okurlarına yepyeni bir yöntem olan Fast & Fixed yöntemini anlattı.


Prof. Dr. Meral Kozakçıoğlu'ndan bayan okurlarımıza özel 'Menopoz sonrası' yapılması gerekenler ile ilgili önemli tavsiyeler.
Quality Fashion


Erkek modasına yön veren, yenilikçi tarzıyla dikkat çeken Kiğılı, 'In Touch' koleksiyonunu Oktay Kaynarca ile birlikte tanıttı. Damat'tan Milli Takıma Smokin şıklığı, Etro'dan huzur veren koleksiyon: 'Pacific Zen'. Hepsi ve daha fazlası Quality Fashion sayfalarında moda severleri bekliyor.


Quality of Magazine Temmuz sayısı, davetler, haberler, luxury, sağlık, güzellik, otomobil, sağlık, kültür-sanat sayfaları, köşe yazarları ve en gözde mekânların bulunduğu mekân rehberi ile yaz sıcağında içinizi serinletecek. ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZDergimizin 121. sayısı, 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.


3