Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 126. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Philips TV yeni Performans Serisi’yle sınırları zorluyor

02.07.2019

Koltuklara uzanıp televizyon izlemek, en son teknolojiye sahip 3-taraflı Ambilightlı Philips TV 7304’le artık çok daha eğlenceli. Philips TV, Yeni Performans Serisi’yle farklı beklentideki tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda benzersiz bir seyir deneyimi sunarak çıtayı oldukça yükseğe çıkarıyor.


Renk paleti ve televizyondan taşan görüntüleri, ince ve narin tasarımı, kolayca döndürülebilen T şeklinde konsoluyla televizyon artık bir beyaz eşya olmaktan çıkarak ev dekorasyonunun bir parçası haline geliyor. 


AI ses kontrolü dahil bir çok farklı akıllı fonksiyona sahip

Philips TV 7304 modeli; hem TV izleyenlere, hem de televizyonda saatlerce oyun oynayanlara hitap ediyor. Yeni Performans Serisi; daha yüksek fiyatlı Philips TV modellerinde bulunan birçok özelliği barındırırken farklı ekran boyutu seçenekleriyle tüm tüketicilerin beklentilerini tek bir televizyonla karşılıyor.
•Benzersiz Ambilight özelliği


•Philips P5 Görüntü İşleme Motoru


•4K Akıllı HDR


•Sinema kalitesinde Dolby Vision and Dolby Atmos ses ve görüntü özelliği


•Google Asistan’a sahip olan Android TV’lerde Amazon Echo ve Alexa’da mevcut.


Son geliştirilen teknoloji sayesinde, Philips Android TV’lerdeki uygulamalar artık sesli komutlarla da aktifleştiriliyor.


Televizyonda oyun oynamak, Netflix’e giriş yapmak veya Google Asistan’ı aktifleştirmek. Bunlardan herhangi biri için tek bir sesli komut yeterli.Yeni Performans Serisi’yle seyir keyfi doruklarda

Uygun fiyatıyla tüm son model teknolojik özellikleri barındıran 7304, geniş bir tüketici kitlesine hitap ediyor. Yeni Philips Performans Serisi; sunduğu geniş model skalasıyla eğlenceyi hayata katarken, evlere de konforu getiriyor. 3.nesil P5 Görüntü İşleme motoruna sahip yüksek performanslı televizyon


Arındırılmış, daha gerçekçi görüntü özelliği

Geliştirilmiş gürültü azaltma, netlik ve kontrast kabiliyeti

Karanlık sahnelerde ayrıntıların daha net gözükmesi özellikleriyle diğer birçok modelden daha öne çıkıyor.

10