Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kapadokya Fashion Week sona erdi

08.07.2019

Kapadokya Fashion Week çeşitli ülkelerden 8 tasarımcının kıyafetlerine sahne oldu. 
Asia Fashion Week, Africa Fasihon Week, Europe Fashion Week kısaltmalarından oluşan AFWEU organizasyonunda Kapadokya’da ilk kez düzenlenen yerli ve yabancı modacıların tasarımlarının da yer aldığı Kapadokya Fashion Week Hanedan Kapadokya Suites’te yapıldı.
Türkiye’den Ertan Kayıtken, Pınar Bent, Songül Başar, Kazakistan’dan Nurdos Alıaskarov, Azerbaycan’dan Fakhrıya Khalafova, Sırbistan’dan Amor Garıbovıc, Özbekistan’dan Ozoda Iskhakova, Rusya’dan Yelena Kaplan'ın katılımıya gerçekleşen Kapadokya Fashion Week renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.
Güney Amerika, Avrupa, Asya ülkeleri ve Türkiye’den 36 model podyuma çıkarken AFWEU CEO’su Aydın Açık;


"Kapadokya’ya farklı bir imaj kazandırmak için böyle bir proje yaptık. Burada ki amacımız Kapadokya’nın dünyaya tanıtılması, kültürlerin bir araya gelmesi. Bu etkinliğin gerçeklesmesinde en başta Nevşehir Valiliğine, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, etkinliğe ev sahipliği yapan Hanedan Cappadocia Suites’e, yurtdışından gelen 160 misafirimizin ağırlanmasina ve transferleine destek olan Cappa Villa Cave Hotel, Gamirasu Cave Hotel, Floria Hotel, Hereke Travel şirketlerine teşekkür ediyoruz." dedi.
5