Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Buddha-Bar Beach Bodrum, Survivor ekibini ağırladı

08.07.2019

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, bu sene Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Buddha-Bar Beach Bodrum ile en özel anlara ortak olmaya devam ediyor. Volkan Büyükhanlı ev sahipliğinde, Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi, Survivor büyük final öncesi Buddha-Bar Beach Bodrum’da bir araya geldi.

Buddha-Bar Beach, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli “Caresse, a Luxury Collection Resort, Spa & The Residences” ve “Buddha-Bar” işbirliği ile Bodrum’un en gözde adresi olarak misafirlerini en özel şekilde ağırlıyor.


Caresse Bodrum’un masalsı güzelliğinde, Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi büyük final öncesi Buddha-Bar’ın global şeflerinin özel dokunuşları ile hazırlanan imza lezzetlerini deneyimledi. Bodrum'un en güzel plajlarından birinde konumlanan Buddha-Bar Beach, Survivor büyük final öncesi bir araya gelen ekibin heyecanına ortak olarak, misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşattı.


Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum ile Caresse Bodrum’da her gün 11:00 ile 02:00 arasında farklı bir deneyim vadediyor.


Buddha-Bar hakkında


Buddha-Bar konsepti 1996 yılında Fransa’da kurucuları Raymond ve Tarja Visan’ın yaratıcı vizyonuyla doğdu. Paris’in efsane mekanlarından Barfly’ın da sahibi olan Visan, Buddha-Bar Paris’i şık Faubourg St Honoré caddesinde açtı.


Bir restoran, lounge ve barı bir arada sunan konseptin estetik ve mutfak için ilham kaynağı, çiftin Pasifik kıyılarındaki egzotik kültürlere ve California’ya sayısız yolculukları oldu. Tüm yemekler “Aile Stili” yaklaşımıyla hazırlanıyor, başka bir deyişle konuklar arasında paylaşılabiliyor ve tek tabak yerine büyük tabaklarda servis ediliyor.

6