Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 124. sayısı 1 Ekim'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Serafina'da Ali Sayar'lı geceler tüm hızıyla devam ediyor

10.07.2019

Geçtiğimiz yıl Bodrum Küçükbük’te sezona iddialı giriş yaparak adından söz ettiren Serafina Mare, bu sezon da kapılarını misafirlerine açtı. FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZBeach ve restaurant hizmeti veren Serafina Mare damaklarda unutulmaz izler bırakan İtalyan tatlarını lezzet tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi bu sezon da yaz akşamlarının keyfini Serafina'da çıkaracan tatilciler Ali Sayar’ın müzikleriyle keyif dolu geceler geçirdiler. Ali Sayar


Salı, perşembe ve cuma günleri dj kabininde müzik yapan Ali Sayar'ı dinlemeye gelenler arasında Aslı Şen, Nazlı-Ali Sunal, Ahmet-Simay Uras, Burak-Gülin Karabacak, Ceyla Aysal-Mehmet Kırklar, Ebru-Ayhan Çarıkçılar, Haldun-Serpil Orakçıoğlu, Sedef Fenercioğlu, Necmettin Karabacak, Mete Vardar, Şevki-Sinem Sancaktar, Işıl Reçber ve Zafer-Akın Kozanoğlu gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri vardı.


Işıl Reçber, Ali Sayar, Aslı ŞenÜnlü dj Ali Sayar müzikseverleri gece boyunca eğlendirirken Işıl Reçber ve Aslı Şen ünlü Dj'in kabininde Ali Sayar'la selfie çektiler. İstek parça bırakan Işıl Reçber ve Aslı Şen objektiflere de poz verdiler.

1