Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 124. sayısı 1 Ekim'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Sibel Can ile ‘Kalp Kalpe’ bir yaz!

11.07.2019

Türk müziğinin en güçlü seslerinden ünlü sanatçı Sibel Can, yaz konser maratonuna aralıksız devam ediyor. Önceki gece Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de sevenleriyle buluşan Sibel Can, yaklaşık üç saat sahnede kaldı. 


Ünlü  modacı Amor Gariboviç tarafından hazırlanan tek omuzu açık, bu yılın modası olan puantiyeli elbisesiyle göz dolduran Sibel Can, geniş yelpazeli repertuarı ile muhteşem bir konsere daha imza attı.


Konser alanını hınca hınç dolduran sanatçının hayranları, her şarkısını Sibel Can ile birlikte söyleyerek, dev bir koro oluşturdular. Merit Grubu’nun diğer otellerinden de çok sayıda müzik severin geldiği konserde Sibel Can, “Kıbrıs izleyicisinin samimiyetini, müziğe olan düşkünlüklerini ve her şarkımı benimle söylemelerini çok seviyorum. Bu müthiş duyguları bana tattıran tüm dinleyicilerime teşekkür ediyorum’ dedi.
Yaz konserlerinde kendisi için ‘kalp kalbe’ şarkı söylemenin keyfinin bir başka olduğunun altını çizen Sibel Can, özenle hazırladığı şarkı listesine ek olarak misafirlerinden gelen şarkı isteklerini de geri çevirmiyor. Son albümü ‘Yeni Aşkım’ın da dinleyicileri tarafından çok sevilmesinin keyfini süren güzel sanatçı ‘Senden Başka Kimsem Yok’ şarkısının klibi ile 70 milyona, son klibi ‘Vallahi Yalan’ ile de kısa süre içinde 10 milyon dinlenme rakamlarına ulaştı. 


2