Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 124. sayısı 1 Ekim'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

Ferman Toprak yeni teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu

11.07.2019

Arabesk müziğin sevilen sanatçısı Ferman Toprak, Kemal Aslan Music Production etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunduğu yeni single çalışması olan "Sen Sen" isimli şarkısını Erkan Nas yönetmenliğinde kliplendirdi. 
Klipte başrol 1.5 yaşındaki kızının


Söz - müziği İbrahim Tatlıses'e, aranjörlüğünü usta isim Erdem Kınay'ın yaptığı  “Sen Sen” adlı şarkıyı cover’layan Ferman Toprak, bir buçuk yaşındaki kızı Adel Su Toprak'ı klibinde başrolde oynatarak büyük bir sürprize de imza attı.


Baba söyledi kızı oynadı


Acarkent’te bir villada gerçekleştirilen çekimlerde Ferman Toprak, minik kızına olan sevgi ve aşkını klipteki sahnelerde de bol bol sergiledi.
Baba kızın bir arada olduğu ve birbirinden renkli görüntülerin ortaya çıktığı çekimlerde başarılı şarkıcının, zaman zaman Adel Su Toprak'ı zaptetmekte zorlandığı gözlerden kaçmadı. 


Kendi küçük ama rolü büyük


"Yaza damga vuracak bir şarkı oldu" diyerek iddiasını dile getiren Ferman Toprak;


"Daha önce imparator Tatlıses'in seslendirdiği harikulade eserini tekrar yorumladım. Şarkının sözlerinde kızımı buldum ve prensesimi klibimde oynattım. Bakmayın siz; kendi küçük ama rolü büyük. Bizim için de güzel bir hatıra oldu." dedi


2