Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 124. sayısı 1 Ekim'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizle

MTV Video Müzik Ödülleri’ni bu yıl, ünlü komedyen Maniscalco sunacak!

11.07.2019

Dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden MTV Video Müzik Ödülleri, bu yıl, 26 Ağustos Pazartesi günü New Jersey’de yer alan Prudential Center’da gerçekleşecek. Geceyi, dünyaca ünlü komedyen, aktör ve yazar Sebastian Maniscalco sunacak.


MTV’nin her yıl düzenlediği ve merakla beklenen Video Müzik Ödülleri için geri sayım başladı. 26 Ağustos Pazartesi günü, Newark şehrinde bulunan Prudential Center’da düzenlenecek Video Müzik Ödüllerini komedyen, aktör ve çok satan kitap yazarı Sebastian Maniscalco’nun sunacağı açıklandı. Müzik dünyasının büyük yıldızları ve fanları bu yılın en ikonik videolarını en heyecan verici performanslar, viral anlar ve türünün ilk örneği fan tecrübesiyle kutlayacak.
MTV Video Müzik Ödüllerinin baş yapımcısı, global yetenek ve müzik yöneticisi, Viacom ve ortak marka MTV International’ın yöneticisi Bruce Gillmer “Bu sene VMA’nın sunucusu olarak çok yetenekli Sebastian Maniscalco ile ilerliyor olmaktan heyecan duyuyoruz. “Sebastian şu an oldukça popüler ve alakalı konularda yaptığı şakaları ile bu senenin şovunu unutulmaz kılacaktır” dedi.


2019 MTV Video Müzik Ödüllerinin resmi sponsorları EXTRA™ Refreshers, PEPSI®, Taco Bell®, ve 2020 Toyota Corolla’dır.

3